İnternet ortamı neden bu kadar güzel bir yer?

Ahmet40218

Centipat
Daha fazla  
Şu an Technopat'ta bu konuyu açtım ve insanlar oturduğu yerden rahat rahat evinde mesaj yazıyor. Ben de oturup onların mesajlarını okuyorum bir yandan modelleme yapıyorum misal. Çok güzel bir ortam. Şu an ege'deyim ve Iğdır'da, Bitlis'te ya da Mersin'de yaşayan biri ile saniyesinde iletişime geçebiliyorum. Ne kadar da garip aslında. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Şu an Technopat'ta bu konuyu açtım ve insanlar oturduğu yerden rahat rahat evinde mesaj yazıyor. Ben de oturup onların mesajlarını okuyorum bir yandan modelleme yapıyorum misal. Çok güzel bir ortam. Şu an ege'deyim ve Iğdır'da, Bitlis'te ya da Mersin'de yaşayan biri ile saniyesinde iletişime geçebiliyorum. Ne kadar da garip aslında. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Bir yandan güzel bir yandan kötü. Yabancıların bazılarına baksan çizgi film karakterlerine aşık olamktan piskolojileri bozulmuş.

insanlığın ilk başlarındaki insanlar bizim bu rahatlığımızı görse ne derlerdi acaba😃
17 yaşındayım bundan 10 yıl önce 6 7 yaşlarımda şohben yoktu evimizin içinde 2 3 fare vardı girip çıkıyorlardı. Annem sobada su ısıtıp bizi banyo yaptırırdı. dışarıda top oynar okul çıkışı maç yapardık. ne güzeldi cidden annem hergün 1 tl verirdi 50 kuruşa simit 50 kuruşa içecek alıp yer içer karnımı doyururdum şimdi ise işler dahada garipleşti ve değişti. 2015 2014 zamanlarında bile insan ilişkileri iyiydi şimdi bozuldu

Çok da güzel olduğunu düşünmüyorum. Zira:
Popüler olmak çok kolay. Göbeğini sallayarak veya saatlerce oturarak popüler olabilirsin.
Bu gaye uğruna her şeyi göze alan insanlar var.
Gerçek hayattaki boşluğu sosyal medyayla kapatmaya çalışıyorlar. İnsanlar bunu genelde gerçek hayattaki zorluklardan ötürü yapıyorlar.
Birçok insan fenomenlere özeniyor.
Yüz yüze söylenemeyecek lafları burada rahatlıkla söyleyebilirsin.
İnternette insanların başkalarını karşı gram tahammülü yok.
Sosyal medya uygulamaları: Bu uygulamalarda ürün siz oluyorsunuz. Özellikle reklamlar bazı insanları kolayca etkileyebiliyor.
Şimdilik bunlar geliyor.

Bir yandan güzel bir yandan kötü. Yabancıların bazılarına baksan çizgi film karakterlerine aşık olamktan piskolojileri bozulmuş.

Bu arkadaşın da dediği gibi böyle hasta tipler türedi. Bir insana aşık olursun da anime karakterine neden aşık olayım? İlginç.
İyi tarafları:
Technopat Sosyal gibi sayfalar sayesinde artık yardım almak ve etmek daha kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı