İnternet paketimi değiştirmeli miyim?

burak3806

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Öncelikle şu anda kullandığım paket limitsiz(AKK'sız) 70 Mbps download 5 Mbps uploaddan oluşuyor ve 93 TL ödüyorum. Fakat işim gereği yüksek dosyalar(videolu ve fotoğraflı sunumlar) upload ediyorum. Aynı zamanda oyun oynarken zevkine yayın yapıyorum. Şu anki internetim dosya upload ederken bekletiyor ama gün içinde çözüyorum işimi. Evimin bulunduğu yerde fiber alt yapısı var ama binada yok. Bunun için talep oluşturmamı istediler. Talep bulunduğum vakitte bana uploadı yüksek ve fiyatı uygun olarak 50 Mbps download 20 Mbps upload limitsiz ve AKK'sız şekilde 160 TL olarak veriyor. Sizce kullandığımı değiştirip 20 Mbps download kaybedip 15 Mbps upload kazanıp cebimden de fazladan 70 liraya yakın bir fiyat farkı vermek mantıklı mı?
Aynı zamande Millenicom ile görüştüm Superonline fiber alt yapısını kullandıklarını söylediler eğer fiber kutu konur ise aynı paketi yani 50/20 olanı 89 TL ile verebileceklerini söylediler sizce Superonline'den talep oluşturup kutu konunca Millenicom'dan almak gibi bir cinlik yapsam ne olur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı