İnternet PC'de yavaş telefonda hızlı

Müstesna

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, 50Mbps bir internet paketine sahibim. Lakin odamdaki masaüstü bilgisayarımdan Speedtest yaptığımda 1Mbps bile göremiyorum. Neredeyse aynı mesafeden telefonumla test yaptığımda 25Mbps gibi bir değer gördüm, ve Wi-Fi'ye yakın olan bir laptop ile test yaptığımda 32Mbps civarı bir değer gördüm. Kendi masaüstü bilgisayarımdaki bu sorunu nasıl çözebilirim?

Wistron Neweb Corporation 802.11 a/b/g/n 2x2 Usb Dongle.
Biraz ters yerden geldi :D Aşağıdaki rehber ile sürücü arayabilirsiniz. Donanım kimliğini atarsanız yine yardımcı olmaya çalışırım.

Biraz ters yerden geldi :D Aşağıdaki rehber ile sürücü arayabilirsiniz. Donanım kimliğini atarsanız yine yardımcı olmaya çalışırım.

Şu anda anlamadığım bir şekilde bilgisayardaki hız artmaya başladı, ama çok düzensiz bir hız var. Az önce bir test yaptım, 17 Mbps verdi. Sizce nedeni ne olabilir?

Şu anda anlamadığım bir şekilde bilgisayardaki hız artmaya başladı, ama çok düzensiz bir hız var. Az önce bir test yaptım, 17 Mbps verdi. Sizce nedeni ne olabilir?
Sürücü veya parazit gibi birçok sebebi olabilir. Sürücü kurmakla başlayabilirsiniz. Windows'un otomatik bulduğu sürücü yanlış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı