İnternet profili çocuk modu ne zaman geçer?

Türk Telekom'da çocuk profilini kapatınca modeme reset atar atmaz normal profil kullanımı çalışıyor. Sizin kullandığınız ISS hangisi?

Modemi resetleyip kurumlu yaptım ama düzelmedi maalasef:(

geçici çözüm ISS çocuk modunu kapatana kadar şunu kullanabilirsiniz.
Bu sorun başınıza gelirse 1.1.1.1 — The free app that makes your Internet faster. bunu yükleyin.
Çocuk kilidi olsa da Online oyunlar oynayıp istediğiniz sitelere girebilirsiniz sıkıntısız şekilde.

Sakın böyle bir hataya düşme. Pop d/n yok. Peering yok. Routing belli değil, güvenli IPv4 almışlar mi o bile belli değil.

Bu dediğiniz şeylerin bu konuyla alakası var mı? İnternetin çocuk profili kapatmıyorum.

@eren28tr

VDSL geçemem le alakası var mıdır çocuk profilinin @eren28tr

Son düzenleme:
Online işlemlerden standart profile al 5 dk sonra internet gidip gelmesi lazım o zaman standart profile geçmiş olursunuz olmaz ise eğer müşteri hizmetlerini ara durumu izah et.

Anlamadım VDSL geçememek ile alakası yok dediğiniz şeyin boş port olmadığı için VDSL geçiş yapamıyor olabilirsiniz.

Hayır ne gibi sorun var tam olarak söyler misin?

Netgsm için birisi şöyle demiş
"Sakın böyle bir hataya düşme. Pop d/n yok. Peering yok. Routing belli değil, güvenli IPv4 almışlar mi o bile belli değil."
Bunların olmaması kötü mü olmazsa ne olur?
1.1.1.1 DNS kullanmadan internette bir şey yapamıyorum.

[QUOTE="MiclHmo, post: 24830373, member: 777608"
DNS mi degistiremiyorsun @575457
[/QUOTE]

Geçen cuma VDSL'ye geçtikten sonra YT, Spotify web tarzı sitelere giremiyorum Technopat açılıyor YT mobil Spotify mobil açılıyor sadece web sitesine girerken çocuk profili uyarısı verip siteye girişimi engelliyor oyun sunucusuna bile bağlanamıyorum.
Cloudflare WARP açıkken sorunsuz her yere girip çıkıyorum.
Çok kez çocuk profilini standart aile veya profil yok olarak değiştirsem de çocuk profili kapanmıyor.

[QUOTE="MiclHmo, post: 24830373, member: 777608"
DNS mi degistiremiyorsun @575457

Geçen cuma VDSL'ye geçtikten sonra YT, Spotify web tarzı sitelere giremiyorum Technopat açılıyor YT mobil Spotify mobil açılıyor sadece web sitesine girerken çocuk profili uyarısı verip siteye girişimi engelliyor oyun sunucusuna bile bağlanamıyorum.
Cloudflare WARP açıkken sorunsuz her yere girip çıkıyorum.
Çok kez çocuk profilini standart aile veya profil yok olarak değiştirsem de çocuk profili kapanmıyor.
[/QUOTE]
Warp zaten aşar ama netgsm DNS engellemiş. Sana demiştim netgsm gibi firmalar btk'ya boyun eğer. DNS engeller. DNS engeli için yapabileceğin pek birşey yok maalesef.
Routing nasıl acaba.. PC başında misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı