İnternet sağlayıcı tavsiyesi

Tr_temhA

Hectopat
Merhaba. Türk Telekom kullanıcısıyım. Kullandığım 35 Mbps paket taahhüdüm yenilendiğinde 220-240 civarı bir şey olacak. 100 Mbps pakete geçersem 12 ay 270₺ veya 24 ay ilk ay 265 ikinci ay 285₺ gibi bir fiyat ödeyeceğim. Sizce uygun mu? Uygun değilse şu firmaya geç daha uygun olur diyeceğiniz bir tarife var mı? Dediğim paket yarın 12'ye kadar geçerliymiş sonra yeni paketler ve zam falan gelecekmiş öyle bir şeyler söylediler.

Superonline veya Kablonet üzerinden başvuruda bulunabilirsin. Bende çok istiyorum TurkNet'ten başka internet sağlayıcısına geçmek ama yapamıyorum :D

TurkNet. Altyapısı onunda Türk Telekom ama yerinize göre değişebilir. Şu an bu şartlarda başkası mantıksız geliyor.

Kanka iyi güzel hoşta taahhütsüz internet almak artık sorun oluyor ülkede. TurkNet kafasına göre zam yapıyor sürekli taahhütle bunun önüne geçebilir arkadaş.

Bende Netspeed öneriyorum, 1 ay öncesine kadar dolulukdan ping ve paket kaybının önüne geçilemiyordu bakım falan yaptılar VDSL altyapıda 6 7 ping ve paket kaybı olmadan kullanıyorum, fiyatı da uygun geçip deneyimledikden sonra taahhüt yaptırabilirsiniz bize zamanında 89TL fiyat vermişlerdi reddetmiştik :D

Arkadaşlar şöyle bir şey var modemde değişecek. Süper Online paketlerine baktım 24 ay taahhüt fiyatı Türk Telekom'la aynı ama modem fiyatı ödemeyeceğim yanlış bilmiyorsam. Eğer öyleyse süper Online mantıklı geliyor.

Türksel süper Online kullanıyorum muthiş memnunum.

Hocam geçersem ücretsiz modem veriyorlar mı?

Arkadaşlar şöyle bir şey var modemde değişecek. Süper Online paketlerine baktım 24 ay taahhüt fiyatı Türk Telekom'la aynı ama modem fiyatı ödemeyeceğim yanlış bilmiyorsam. Eğer öyleyse süper Online mantıklı geliyor.

Hocam geçersem ücretsiz modem veriyorlar mı?
Ben vodafone netten geçtim sözleşimem bitince vsdl e geçtim bana verdiler 0 dan modem sor araştır öğren yüksek ihtimal veriyorlar faturaya ek

Yeni konular

Geri
Yukarı