İnternet Santralinin Yurtdışında Görünmesi

byaslan21

Kilopat
Yer
DİYARBAKIR
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Merhaba arkadaşlar. Ben bir hafta önce İstanbul'da Speedtest.net üzerinden hız testi yapmıştım. Bulunduğum yer sitede daire şeklinde yeşil bir imleç şeklinde konumumu belirtiyordu. Fakat merak ettiğim nokta ise İstanbul'dan yeni geldim, Mardin'de hız testi yapmak için hazırlandım, bulunduğum konum haritada belirmiyor ve az önce belirttiğim yeşil imleç Irak Erbil'de görüntüleniyor. Ayrıca hemen aşağıda internet kafe bulunmakta, aynı aşamaları orada denedim, aşağıda resimdeki yeşil imleç yurt içinde görünüyor.

Benim neden yurt dışında gösteriyor ve neden hep içime kurt düşürmek zorunda bırakıyor TTNET! Son zamanlarda sürekli kopmalar ve neticesinde hızda ufak tefek değişiklikler canımı sıkmaya başladı. Sizden tavsiyeler alıp sonra ilk işim müşteri hizmetleri ile konuşmak olacak. Çok anormal geldi bana, belki gereksiz bir konu olmuştur. Uzun zamandir merak ettim açıkçası. Yardımcı olursanız sevinirim. Resim atıyorum, umarım açıklayıcı olmuştur.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı