İnternet Satışı Yapmak

Red Kit

Hectopat
İyi forumlar arkadaşlar. Aklıma devresini ve tasarımını kendim yaptığım, bence tutabilecek bir fikir geldi. Bunun için hesaplamalarımı ve planlarımı yaptım. Ancak eksik olan kısımlardan biri kargo ve kapıda ödeme. Kurumsal değil tamamen şahsi bir satış yapmak istiyorum, sizce nasıl yaparım? Fikirlere ve tavsiyelere açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar arkadaşlar. Aklıma devresini ve tasarımını kendim yaptığım, bence tutabilecek bir fikir geldi. Bunun için hesaplamalarımı ve planlarımı yaptım. Ancak eksik olan kısımlardan biri kargo ve kapıda ödeme. Kurumsal değil tamamen şahsi bir satış yapmak istiyorum, sizce nasıl yaparım? Fikirlere ve tavsiyelere açığım. Teşekkürler.
Fikri çok merak ettim bir sorun yoksa söyler misin?

Fikri çok merak ettim bir sorun yoksa söyler misin?
Açıkçası basit ve 2 yıl öncesinde kız arkadaşıma yaptığım kalpli Ledli basit bir devre. Ancak oldukça şık duruyor. İnternette aynısını göremedim. Hemde seviyorum böyle şeyleri. Maksat eğlence ve ticaret. Eğer sorunları çözebilirsem buraya örneğini atarım.

Açıkçası basit ve 2 yıl öncesinde kız arkadaşıma yaptığım kalpli Ledli basit bir devre. Ancak oldukça şık duruyor. İnternette aynısını göremedim. Hemde seviyorum böyle şeyleri. Maksat eğlence ve ticaret. Eğer sorunları çözebilirsem buraya örneğini atarım.
İnstagram kullanmayı düşündünüz mü ? Doğru ve düşük bütçeli reklamlar çok işinize yarayacaktır.

E
İnstagram kullanmayı düşündünüz mü ? Doğru ve düşük bütçeli reklamlar çok işinize yarayacaktır.
Evet hocam. Zaten orada hem eğlendiğim hemde teknoloji adına birşeyler yaptığım bir hesabım var. Daha doğrusu bu anlattığım kısım yakın bir arkadaşımla ortak çabalarımız tamamen. Instagram, alışveriş felan. Uzatmayayım, sorunum şurada ki, kargo firmaları kurumsallık istiyor kapıda ödeme için bizde alternatif bişeyler arıyoruz.

Bireysel olarak anlaşma yapabilir misiniz emin değilim. Kargo firmaları genelde belli sayılarda gönderim yapan göndericilerle anlaşır. Hatta biz ofisimiz için yapmayı denedik ama pek yeterli gelmedi kargo sayımız. Sanırım belli bir kargo sayısı için verdikleri fiyat teklifleri oluyor. Dolayısıyla sizin de yeterli satış yaparak bu paket miktarını sağlamanız gerekiyor ki anlaşma hem sizin için hem de kargo şirketi için sürdürülebilir olsun. Normal şartlarda ticaretle uğraşan herhangi bir küçük-orta işletmenin bile sıradan vatandaştan daha fazla kargo trafiğine sahip olacağını düşünüyorum. Yine de bir görüşün tabii. Belki uygun şartlarda anlaşmaları vardır.

E Evet hocam. Zaten orada hem eğlendiğim hemde teknoloji adına birşeyler yaptığım bir hesabım var. Daha doğrusu bu anlattığım kısım yakın bir arkadaşımla ortak çabalarımız tamamen. Instagram, alışveriş felan. Uzatmayayım, sorunum şurada ki, kargo firmaları kurumsallık istiyor kapıda ödeme için bizde alternatif bişeyler arıyoruz.
Peki teklifleri nedir ? Ya da Hepsiburada gibi internet sitelerini denediniz mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı