İnternet servis sağlayıcı önerisi

Gamer0050

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bizim mahalleye fiber geldi ve benim taahhüdüm bitmek üzere. Hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz? Yardım.

Hmmm TurkNet almayı dusunuyorumda oyunlarda ping nasıl olur?
Fiber altyapıda ping sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer fiberden kastınız FTTC altyapı ise ping sıkıntısı yaşayabilirsiniz ama FTTB veya FTTH ise sıkıntı olmaz. FTTC kutuya kadar fiber sonra bakır kablo olduğundan VDSL internet ile aynı sayılır. FTTB binaya kadar, FTTH daireye kadar. Bunlarda tesisat iyiyse ping sıkıntınız olacağını zannetmiyorum. Bir sorgulama yapar msınız Turknet'in sitesinden?

Fiber altyapıda ping sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer fiberden kastınız FTTC altyapı ise ping sıkıntısı yaşayabilirsiniz ama FTTB veya FTTH ise sıkıntı olmaz. FTTC kutuya kadar fiber sonra bakır kablo olduğundan VDSL internet ile aynı sayılır. FTTB binaya kadar, FTTH daireye kadar. Bunlarda tesisat iyiyse ping sıkıntınız olacağını zannetmiyorum. Bir sorgulama yapar msınız Turknet'in sitesinden?
Bu şekilde altyapı kontrolünü herhangi bir siteden sağlayabilir miyiz ? bakabilirsek link atabilir misiniz ?

Dosya Ekleri

• 11PNG.PNG
    11PNG.PNG
    34,5 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı