İnternet servis sağlayıcı önerisi

q.kaan

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da SE'dim gibi hangi interneti almalıyım? Şu anda kullandım internet Vodafone 50 Mbps 102 TL oduyorum mayıs'ta bitecek ama ben caycam 14 TL cayma bedelim var.
TurkNet'le gorustum 75 Mbps veriyor aylık 190 TL.
Evde kullancak kişi sayısı 6 bir bilgisayar 3 telefon 2 tane tablet sence almalıyım çünkü Vodafone bu yıl pahalı olcana cok eminim.

Başlıkta da SE'dim gibi hangi interneti almalıyım? Şu anda kullandım internet Vodafone 50 Mbps 102 TL oduyorum mayıs'ta bitecek ama ben caycam 14 TL cayma bedelim var.
TurkNet'le gorustum 75 Mbps veriyor aylık 190 TL.
Evde kullancak kişi sayısı 6 bir bilgisayar 3 telefon 2 tane tablet sence almalıyım çünkü Vodafone bu yıl pahalı olcana cok eminim.
Superonline altyapısı mevcut mu ?

Bence TurkNet fiyat ve hız olarak ülkedeki en uygun sağlayıcı. Son günlerde gelen zamlar nedeniyle biraz linç edildiler ama ülke genelindeki diğer sağlayıcılara baktığında aslında diğerleri de zam yaptı, kabak TurkNet'e patladı. Tabii ki firmanın zam yapmayacağız, tarzı sözlerini tutamaması üzücü ama bana şu an hız ve performans açısından en uygun internet sağlayıcısı TurkNet gibi geliyor.

Bence TurkNet fiyat ve hız olarak ülkedeki en uygun sağlayıcı. Son günlerde gelen zamlar nedeniyle biraz linç edildiler ama ülke genelindeki diğer sağlayıcılara baktığında aslında diğerleri de zam yaptı, kabak TurkNet'e patladı. Tabii ki firmanın zam yapmayacağız, tarzı sözlerini tutamaması üzücü ama bana şu an hız ve performans açısından en uygun internet sağlayıcısı TurkNet gibi geliyor.

Gecmeliyim yani şu an?

Uygun denilen firma zam yapmayacağız denilen firma üst üste zam yaptı VDSL internet altyapı kullanıyorsanız aylık 250 TL. Eğer bu sizin için uygunsa kullanabilirsiniz, Netspeed en F/P ISS bu ara.

Yahu abim engelli onun adina olacak 187 TL'ye geliyor oyle oldunda normalde dediniz gibi 250 TL o yuzdende degermi 187 TL'ye bunu ogrenmek istiyorum.

Superonline altyapısı mevcut mu?

Superonline mevcut muhtemelen de turcell sevmiyorum.

Son düzenleme:
Ben dün itibari ile netspeeda geçtim ve hiç netim kesilmeden geçişim sağlandı. Paket olarak 35 mbps VDSL seçtim ve testte 34 görüyorum ve memnunum. Soruların olursa yardımcı olurum ayrıyeten arkadas kodu verebilirim 12 ay boyuncada 10 tl indirim alırsın.

Benim altyapıda 81 destekliyordu ve bendede fiber altyapısı yok maalesef. Yani aynı durumdayız. Yıllardır telekomda çalışan bir arkadaşım bana VDSLde max 35 kullanmamı tavsiye etti stabil olması için.

Ben dün itibari ile netspeeda geçtim ve hiç netim kesilmeden geçişim sağlandı. Paket olarak 35 Mbps VDSL seçtim ve testte 34 görüyorum ve memnunum. Soruların olursa yardımcı olurum ayrıyeten arkadas kodu verebilirim 12 ay boyunca da 10 TL indirim alırsın.

Benim altyapıda 81 destekliyordu ve bende de fiber altyapısı yok maalesef. Yani aynı durumdayız. Yıllardır Telekom'da çalışan bir arkadaşım bana VDSL'de Max 35 kullanmamı tavsiye etti stabil olması için.

Bende de 58 destekliyor Max, 100'lük VDSL paketi alırsam kopmalar olur mu?

Bende de 58 destekliyor Max, 100'lük VDSL paketi alırsam kopmalar olur mu?
Telekomda çalışan arkadaş 50 VDSL üzerine çıkma diyor. 100 VDSL alsanda 50de sabitletebiliyorsun. Ha denersin baktın olmuyor paketi düşürürsün sonuçta paketler arası geçiş hakkın var yılda 4 defa.

Geri
Yukarı