İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Yaser Koca

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bir yılı aşkındır TTnet kullanıyorum, ve pek memnun değilim. Yaşadığım yerde fiber altyapısı yok bana bütçe dostu ve kaliteli bir internet sağlayıcısı önerir misiniz acaba?

Şuan Türknet kullanıyorum ayın 11 inde başvuru ve evraklarla işimiz bitti. İlk aradığımda yaşadığım bölgede port olduğunu hızlı olursam sorun olmayacağını söylediler. Bende hızlı hızlı işleri hallettim. Ama evrak işleri bittikten sonra aktivasyon için port yok beklemeniz lazım dendi. Açıkçası sinir bozucu bir durum başta var deyip sonra ne kadar bekleyeceğinizi belirtmeden beklemenizi istemeleri. Neyse ki 1 hafta sonra port boşaldı şuan kullanıyorum ve çok memnunum diyebilirim gerek hız, kopma olmaması gerekse paket içerikleri açısından. İnternetten port sorunu yaşayanlara biraz bakmıştım çok uzun süre bekleyenler olmuş. Umarım başınıza öyle bir şey gelmez :)

Türknet gayet iyi hocam. VDSL varsa tadından yenmez, en sevdiğim yanı taahhüt olmaması sizi kendine hapsetmiyor firma. Fakat bildiğim kadarıyla modemi kendiniz almanız veya firmadan isteyerek peşin ödemeniz gerek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı