İnternet servis sağlayıcısı önerisi

hayaletbabo

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda yeni bir eve taşınacağım ve yeni bir internet sağlayıcısına ihtiyacım var. TurkNet, Millenicom ve Netspeed'in paketlerinin fiyatları birbirine çok yakın. Bu sebeple hangisinden daha iyi hizmet alabileceksem onu tercih etmek istiyorum. Ücretsiz modem verilmesi de artı puan olarak yazar firmaların hanesine. Adreste fiber bağlantı var gözüküyor ve testte saydığım tüm firmalar 100 Mbps gösteriyor.

Tavsiyelerinizi dinlemek istediğim için bu başlığı açtım. Saydığım firmaların halihazırda kullanıcısı olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Ben TurkNet kullanıyorum ve adresimde alabildiğim en yüksek hızı alabiliyorum. Eğer altyapınızda sıkıntı yoksa böyle firmalardan alabilirsiniz. Turk Telekom fiber daha ucuzsa onu alın çünkü onun altyapısını kullanıyorlar ve bir sıkıntı olduğunda TTNET ekipleri geliyor.

Ben TurkNet kullanıyorum ve adresimde alabildiğim en yüksek hızı alabiliyorum. Eğer altyapınızda sıkıntı yoksa böyle firmalardan alabilirsiniz. Türk Telekom fiber daha ucuzsa onu alın çünkü onun altyapısını kullanıyorlar ve bir sıkıntı olduğunda TTNET ekipleri geliyor.

Türk Telekom gereksiz pahalı ve daha az Mbps veriyor. Tercihim muhtemelen TurkNet olacak.

Eğer ki 200Mbps kullanırım derseniz Netspeed'e geçmenizi tavsiye ederim. Ama 100Mbps yeter derseniz TurkNet'e geçebilirsiniz. İllede taahhüt olsun derseniz Telekom tabii ki :)

Uygun Fiyatlı olan ISS'ler.

Eğer ki 200Mbps kullanırım derseniz Netspeed'e geçmenizi tavsiye ederim. Ama 100Mbps yeter derseniz TurkNet'e geçebilirsiniz. İllede taahhüt olsun derseniz Telekom tabii ki :)

Yok hocam taahhüt falan uğraşmak istemiyorum. Türk Telekom kullandığım süre boyunca söylediği düşük hızı bile vermedi maalesef o yüzden bir daha kullanmamayı düşünüyorum. 100 Mbps yeterli benim için. TurkNet için kodu olan arkadaşlar varsa karşılıklı yardımcı olalım birbirimize.

Yok hocam taahhüt falan uğraşmak istemiyorum. Türk Telekom kullandığım süre boyunca söylediği düşük hızı bile vermedi maalesef o yüzden bir daha kullanmamayı düşünüyorum. 100 Mbps yeterli benim için. TurkNet için kodu olan arkadaşlar varsa karşılıklı yardımcı olalım birbirimize.
İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet alt yapınızı sorgulayınız.(Fiyat Link de mevcut.)
TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun fiyatlı olan ISS'ler.

Hocam ilginize teşekkürler TurkNet son kararım olacak gibi duruyor. Attıklarınızı inceledim fakat daha önce duymadığım birçok firma göndermişsiniz pek güvenemedim açıkçası. Piyasada bilinen firmalara yöneleceğim.

İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet alt yapınızı sorgulayınız.(Fiyat Link de mevcut.)
TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.
Hocam teşekkür ederim davet kodunuzu kullanacağım. Karşılıklı kazanmış olalım. İlgine teşekkürler tekrardan.

Geri
Yukarı