İnternet servis sağlayıcısı önerisi

muratyaga

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir internete geçiş yapmayı düşünüyoruz, önerdiniz bir internet var mı? Bu arada İstanbul Avrupa yakasındayım ona göre önerirseniz güzel olur.

100 Mbps download / 8 Mbps upload.

TurkNet veya Comnet.

TurkNet 65 Mbps 8 Mbps'e kadar upload.
Comnet 82 Mbps.

Bu arada bu Atlantisnet müşteri hizmetleri sıkıntılı müşeri yorumlarına göre bazen de dediklerini vermiyorlarmış Comnet iste 2 yıldız almış başka bir şey diyemiyorum TurkNet ise karışık.

Binanızda sadece Türk Telekom altyapısı mı mevcut?
Fiyat önemli değilse Türk Telekom öneririm. Ama biraz daha uygun fiyatlı bakıyorsan Netspeed TurkNet Comnet bakabilirsin.

Son düzenleme:

Comnet 82 Mbps.

Bu arada bu atlantisnet müşteri hizmetleri sıkıntılı müşeri yorumlarına göre bazen de dediklerini vermiyorlarmış Comnet iste 2 yıldız almış başka bir şey diyemiyorum TurkNet ise karışık.

Atlantisnet müşteri hizmetleri sıkıntılı derken? Bağlattım bağlatalı 50 tane soru sormuşumdur hepsine dönüş yaptılar. Altyapı destekliyorsa dedikleri hızları veriyorlar. Bende 1000/1000 paket, abimlerde 100/100 paket var.

Binanızda sadece Türk Telekom altyapısı mı mevcut?

Fiyat önemli değilse Türk Telekom öneririm. Ama biraz daha uygun fiyatlı bakıyorsan Netspeed TurkNet Comnet bakabilirsin.

Zaten şu an Türk Telekom kullanıyoruz 140 TL ödüyoruz 25 Mbps Speedtest sonucu bu 20 download 4 upload ve bu aralar çok kasma ve takılma başladı internette.

Comnet 82 Mbps.

Bu arada bu Atlantisnet müşteri hizmetleri sıkıntılı müşeri yorumlarına göre bazen de dediklerini vermiyorlarmış Comnet iste 2 yıldız almış başka bir şey diyemiyorum TurkNet ise karışık.
Fiber varsa TürkNet tavsiye ederdim. Müşteri desteklerinde hiç birinde sorun yok.

Atlantisnet müşteri hizmetleri sıkıntılı derken? Bağlattım bağlatalı 50 tane soru sormuşumdur hepsine dönüş yaptılar. Altyapı destekliyorsa dedikleri hızları veriyorlar. Bende 1000/1000 paket, abimlerde 100/100 paket var.

İnterneti almadım bilmiyorum sitelerden ve şikayet sitelerinde ve bazı video gibi yerlere bakarak bilgi topluyorum.

Zaten şu an Türk Telekom kullanıyoruz 140 TL ödüyoruz 25 Mbps Speedtest sonucu bu 20 download 4 upload ve bu aralar çok kasma ve takılma başladı internette.

Modem arayüzünden hat değerlerini paylaşır mısın orada kaç gözüküyor alabileceğin hızlar görelim.
Modem arayüzünde xDSL istatistikleri diye geçiyor çoğunda.

Örnek fotoğraf ekledim bu kısımı bulabilir misiniz?

Binanızda farklı firmaların fiber altyapıları yok sanırsam. GigaFiber Superonline Kablonet Vodafone vb.

Bu durumda size önerim Netspeed Comnet TurkNet firmalarından biri olur. Fazla sorun yaşatmaz vadedilen hızları alırsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı