İnternet sınırlı erişim sorunu

HasanTurhan

Kilopat
Daha fazla  
Laptopumu alalı daha 5 ay oldu ilk 2 ay boyunca bi sorun yokken ondan sonra interneti sınırlı olarak görüyüyor hep tek tük bazen bağlanıyor. Kullandığım internet aşağıda bulunan pizzacıdan alıyorum 2kat aşağımız acaba eve internet alsam sorun çözülürmü veya bilgisayarla ilgili bir sorunmu ? Ayrıyetten telefon internete giriyor. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumu alalı daha 5 ay oldu ilk 2 ay boyunca bi sorun yokken ondan sonra interneti sınırlı olarak görüyüyor hep tek tük bazen bağlanıyor. Kullandığım internet aşağıda bulunan pizzacıdan alıyorum 2kat aşağımız acaba eve internet alsam sorun çözülürmü veya bilgisayarla ilgili bir sorunmu ? Ayrıyetten telefon internete giriyor. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum
Süreklimi sınırlı arada bağlaniyor mu?

Kablosuz ağ sürücüsünü güncelleyin. Otomatik IP yerine, elle IP atmayı deneyin. Ağı unutup tekrar giriş yapmaya çalışın. Ethernet kullanmıyorsanız devre dışı bırakın.

Kablosuz ağ sürücüsünü güncelleyin. Otomatik IP yerine, elle IP atmayı deneyin. Ağı unutup tekrar giriş yapmaya çalışın. Ethernet kullanmıyorsanız devre dışı bırakın.
Ağ sürücüsü güncel ethernet ide devre dışı bıraktım aynı şey devam etti.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı