İnternet Sitesi İçin Konu

Maxoutpay

Kilopat
Makaleler
2
İnternet sitesi açmaya karar verdim. Fakat hangi konu olacağına karar veremedim. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz ? İnternet sitesinde bilgisayar sorunlarını filan yazıyordum geri yazacak bir şey bulamadım. Aklıma içerik gelmiyor. Konu ve o konu hakkında yazabileceğim yazılar önerir misiniz ? (Not: İnceleme, test, mobil, vb. yapamam çünkü elimde imkanım yok. ) @Murat5038 @Recep Baltaş

Elimde cok kaliteli bir bios speaker var, bunun icin sistem toplamam lazim diye sorsaydiniz daha anlamli olurdu konu. :kulaklık:
Bir site acmaya karar vermissiniz, ama ne sitesi olacagindan emin degil iseniz bastan kaybetmissiniz demektir.
Hangi konulara ilgili iseniz o konu üzerine yogunlasin o zaman örnegin; Uzay, Korku, Komedi, Magazin vs. sitesi olabilir...

Windows 10 ve mac hakkında sadece bu 2 sistem hakkında bilgi veren blog kurabilirsin mobil platfromlarıda katarsın olmadı. Ben web sitemi kapattığımda en çok para moda yemek oyun sitelerinde vardı suan ne durumda bilmiyorum.

Hangi alan üzerine yöneleceğini bizim söylememiz biraz zor. Bilgini ve becerilerini bilmiyoruz. Bilgin ve imkanın olan konular için yazı hazırlayabilirsin. Sinema olabilir. Sinema haberleri ve film yorumları işe yarayabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı