İnternet sitesinin butonlarına kısayol nasıl eklenir?

Herhangi bir web sayfasının belirli butonlarına kısayol eklemek mümkün müdür? Böyle bir uygulama veya yöntem bilen var mı?
Demek istediğini sanırım anladım. Kısayol olarak şöyle bir şey var girdiğin sitenin linkini bir basamak aşağıda yer alan uygulamalar vs yerine sürüklersen sabitleniyor oraya. Arkadaşın demek istediği şu anladığım kadarıyla Chrome açıp klavyedeki kısayol tuşlarından birine basıp o sitedeki diyelim ki ekran kartı kısmını açmak.

Şunu demek istedim, işim için kullandığım sitede sık kullandığım butonlar var bu butonlara mouse sol tık ile erişiyprum ama ben bunlara klavye kısayolu atamak istiyorum mümkün müdür sizce?

Demek istediğini sanırım anladım. Kısayol olarak şöyle bir şey var girdiğin sitenin linkini bir basamak aşağıda yer alan uygulamalar vs yerine sürüklersen sabitleniyor oraya. Arkadaşın demek istediği şu anladığım kadarıyla Chrome açıp klavyedeki kısayol tuşlarından birine basıp o sitedeki diyelim ki ekran kartı kısmını açmak.

Anlamadım ama başkasının sitesindeki bir butona kısayol eklemekten bahsediyorsan mümkün değil.

Daha açık anlatman gerek.

verilen eklentiyle denilen şey yapılamıyor.

mesela sayfanın bir yerinde bir buton var ve ben bu butona f7 ile hızlıca tıklayabilmek istiyorum. yani mouse sol tıklamasını taklit etsin istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı