İnternet sözleşmesi ne zaman yapılmalı?

MorgothBauglir

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar... Bildiğiniz üzere bu sene sonu AKK (AKN) kalkıyor (adını değiştirip yerine aynı şeyi getirmezlerse). Ekim ayında 2 yıllık taahhütümün sonuna geliyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Taahhüt yapmadan yıl sonuna kadar beklemeli miyim? Çünkü taahhüt yaptıktan sonra AKK kalkarsa, "Taahhütün devam ediyor." diyip AKK'yi uygulamaya zorlama ihtimalleri var gibi geliyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de senin düşündüğünü düşünüp en azından yıl sonuna kadar kalmak için Turknet'e geçtim. Bence taahhütsüz olarak kullanmalı ya da taahhüt zorunlu olmayan bir servis sağlayıcıya geçmelisin.

Merhaba arkadaşlar... Bildiğiniz üzere bu sene sonu AKK (AKN) kalkıyor (adını değiştirip yerine aynı şeyi getirmezlerse). Ekim ayında 2 yıllık taahhütümün sonuna geliyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Taahhüt yapmadan yıl sonuna kadar beklemeli miyim? Çünkü taahhüt yaptıktan sonra AKK kalkarsa, "Taahhütün devam ediyor." diyip AKK'yi uygulamaya zorlama ihtimalleri var gibi geliyor bana.
Müşterinin faydasına olan şeyleri uygulamak zorundalar.. Akk nin olmaması senin faydana... O nedenle öyle birşey olmaz...

Dediğim gibi AKK kaldırılıp yerine başka saçma bir sistem getirilebilir. Benim korkum o yönde. Ülkemiz firmalarının ve devletimizin bizi çok düşündüğüne inan'a'mıyorum.

Dediğim gibi AKK kaldırılıp yerine başka saçma bir sistem getirilebilir. Benim korkum o yönde. Ülkemiz firmalarının ve devletimizin bizi çok düşündüğüne inan'a'mıyorum.
Hukuk kuralları gereği uygulanması gerekli...muhtemelen paketleri ve hızları değiştirirler.. Yeni hız aralıkları oluşturup aylık yine aynı sınırda kalmanı sağlarlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı