İnternet sürekli kesiliyor

192.168.1.1 sitesine gidin. Kullanıcı adı yerine "admin" şifre yerine "ttnet veya turktelekom" yazın. Ardından Ağ ayarları > Kablosuz > Genel sekmesi altında Kanal var yanındaki daha fazla seçeneğine tıklayın. Bant genişliği "otomatik" Kontrol yanbant "Üst" olarak seçin ve kanal 13'ü deneyin. Düzelmez ise diğer kanalları deneyin.
Şanslısınız modem arayüzlerimiz aynı :)
Nasıl kanal değiştireceğimi anladım ama hangi kanalı seçmeliyim bilmiyorum tam olarak.
Bu arada bu kendi kanal 9.daydı ben 5'e aldım ama hala sorun devam etti daha iyi bir kanala alabilir miyim?
Genelde kanal 13 çözüyor bu sorunu. 13'ü deneyin dediğim ayarları yapıp.

Sorun bitti mi bilmiyorum henüz ama uzun bir süre kesilmezse internet size geri dönüş yaparım. İlginiz için teşekkürler.
192.168.1.1 sitesine gidin. Kullanıcı adı yerine "admin" şifre yerine "TTNET veya Türk Telekom" yazın. Ardından Ağ ayarları > Kablosuz > Genel sekmesi altında Kanal var yanındaki daha fazla seçeneğine tıklayın. Bant genişliği "otomatik" Kontrol yanbant "Üst" olarak seçin ve kanal 13'ü deneyin. Düzelmez ise diğer kanalları deneyin.
Şanslısınız modem arayüzlerimiz aynı :)

Genelde kanal 13 çözüyor bu sorunu. 13'ü deneyin dediğim ayarları yapıp.

Maalesef işe yaramadı hala internet gidiyor ve 30 saniye gelmiyor sonra ağlar yok oluyor falan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı