İnternet sürekli kesiliyor

gaf2134

Decapat
Ben Windows 10 kullanıyorum. Bir zamanlar Linux türevleri kullanmıştım. Tüm bu kullandığım işletim sistemlerinde sürekli internet kopması durumu yaşıyorum. Şimdi kullandığım Windows 10 sürekli ağ kopması oluyor. Bunun çözümü çok araştırdım ve denedim ama pek işe yaramadı. Mesela ağ kopması oluyor bunun çözülmesi için Aygıt Yöneticisi'nden ağ bölümünde bazı değerleri değiştiriyorum ancak internette bağlanabiliyorum. Bazen bağlanmıyor. Hatta bu konuyu açarken bile ağ kopması oldu. Bu ağa bağlanılamıyor gibi bir sorun alıyorum. Tek aktivitem internet o da sürekli kopuyor. Bunun bir çözümü acaba yok mu?

Hocam sadece sizin bilgisayardamı kopuyor ya da evde başka bir PC varsa ya da telefonlardada kopma oluyor mu?
Hocam sanırım kopmuyor öyle bir şikayet duymadım. Mesela benim telefonda var ama kopma yaşamıyorum.

Aynı ağa bağlı farklı cihazlarda problem oluyor mu?
Yok olmuyor hatta bu yüzden bazen telefonumun USB ile cihazıma bağlıyorum öyle interneti kullanabiliyorum.

Ethernet bağlımı PC'ye.
Ben öyle kullanmıyorum. Ben başka bir yerde interneti kullanıyorum.

Aynı sorunu yaşıyorum bilgisayarda. Diğer cihazlar sorunsuz ama pc deli ediyor. Çözümü bulamadım internet ttelekom.
Bende TT kullanıyorum. Ben daha çok acaba bilgisayarın Wifi kartından şüphe ediyorum.

Ethernet bağlımı PC'ye.
Şimdi laptop hiçbir şeye bağlı değil ama belki saniyeler sonra yine ağ kopması olacak. Sürekli ağ kopması yüzünden doğru dürüst kullanamıyorum bilgisayarı. Sanırım iyice emin oldum. Sorun Wifi kartı yarın itibariyle bilgisayarı 5 yıl kullanmış olacağım. En yakın zamanda fırsat bulabilirsem tamirciye bilgisayarımı verip Wifi kartını değiştirsin.

Aynı sorunu yaşıyorum bilgisayarda. Diğer cihazlar sorunsuz ama pc deli ediyor. Çözümü bulamadım internet ttelekom.
Sizin cihazınız kaç yaşında?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı