İnternet sürücüsü yüklemeden önce .NET Framework nasıl yüklenir?

osturukabisi1830

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı performans için Windows 10'dan Windows 10 2015 LTSB'ye geçirdim ama şu an internete bağlanamıyorum driverimi biliyorum (Intel AC 3165 Wireless) telefonuma yükledim ve driveri kurarken .net Framework hatası veriyordu ben de Framework kurayım dedim ama internete bağlı olmadığı için kuramıyorum ne yapmam lazım? Offline versiyonda da aynı hatayı veriyor.

dostum aygıt yöneticisine git driver güncelle de bilgisayarımdan seç de orda çıkar zaten. çıkmazsa uyumsuzları göster deyip o modele en yakın modeli seç performans az olur fakat iş görür ben öyle yapıyordum ssli anlatırdım ama şuan linuxtayım kb

Dostum aygıt yöneticisine git driver güncelle de bilgisayarımdan seç de orada çıkar zaten. Çıkmazsa uyumsuzları göster deyip o modele en yakın modeli seç performans az olur fakat iş görür ben öyle yapıyordum SSL'i anlatırdım ama şu an linuxtayım KB.

Network Controller deyince bir şey çıkmıyordu az önce çıktı şimdi adamsın teşekkürler.

Dostum aygıt yöneticisine git driver güncelle de bilgisayarımdan seç de orada çıkar zaten. Çıkmazsa uyumsuzları göster deyip o modele en yakın modeli seç performans az olur fakat iş görür ben öyle yapıyordum SSL'i anlatırdım ama şu an linuxtayım KB.

Peki bu Framework vs. hızlıca indirme yolu var mı toplu.

Yeni konular

Geri
Yukarı