İnternet tarayıcı önerisi

1691159614714.png

Brave ram kullanımı. Instagram, Discord, 3 Technopat sekmesi. Free Download Manager ve uBlock origin eklentileri mevcut. 4 GB ram.

Brave çok iyi bir tarayıcıdır. Severek kullanıyordum ancak 1 yıl sonra uygulama kendi kendine atmaya ve donmaya başladı. Bunun son gelen güncelleme ile olduğundan neredeyse eminim düzeltilir diye umuyorum... Şimdilik Opera GX kullanıyorum ve memnunum işimi fazlasıyla görüyor.

Chrome-Opera-Brave bu üçünü de kurup hepsini 1-2 ay kullan, en son karar verisin, üçü de iş gören kaliteli tarayıcılar. Bana göre Chrome'un işlevselliği ön planda, Opera'nın VPN toolu cok iş görüyor, Brave'de ise hepsinden biraz biraz var ve sistemi en az yoranlardan.

Ben Chrome kullanıyorum, memnunum tavsiye ederim.

Listemde Edge, Chrome, Firefox ve Brave var. Normal kullanıcı için hangisi daha iyidir? Nedenleriyle beraber yazarsanız sevinirim.
Edge öneririm arayüzü çok hoş özelleştirip tam olarak istediğin hale getirebiliyorsun. Üstüne de birkaç eklenti kurunca mis gibi oluyor. Pop up ve reklamlar için adguard eklentisini ekleyin sorunsuz kullanın.

Geri
Yukarı