Çözüldü İnternet tarayıcılarında sayfa kendi kendine yenileniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Clouearke

Centipat
Herhangi bir internet tarayıcısından bir sayfa açtığımda bazen (%60 ihtimalle) sayfa üst üste 5-10 kere yenileniyor ve fiziksel bir sorun bulamadım. Format atmadan önce normalde olmuyordu, 319.35 driverini (en güncel driver) kurunca birden yenilemeye başladı.

Tarayıcı fark etmiyor, Firefox, Opera, Chrome, Edge, İnternet Explorer yukledim ve hepsinde aynı oluyor.

Donanım:
  • i5 3230M 2.6GHz
  • 8GB DDR3
  • GT635M

Çözüm
Nvidia Denetim Masasından kaynaklı olabildiğini düşünüyorum. Nvidia Denetim Masasından 3D ayarların yönetilmesine oradan da program ayarlarına tıkla. Sonra ekle kısmından hangi tarayıcıyı kullanıyorsan ekle ve yüksek performanslı moduna getir.
Nvidia Denetim Masasından kaynaklı olabildiğini düşünüyorum. Nvidia Denetim Masasından 3D ayarların yönetilmesine oradan da program ayarlarına tıkla. Sonra ekle kısmından hangi tarayıcıyı kullanıyorsan ekle ve yüksek performanslı moduna getir.

Çözüm
Sağ ol, işe yaradı bu yöntem. Artık sayfayı yenilemiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir başka konunun altına daha yazmıştım ancak bu konu daha güncel olduğu için buraya da yazacağım umarım forum kurallarına aykırı değildir.

Şuanda aynı sorunu yaşamaktayım.
Ve bu sorun sadece Chrome'da başıma gelmiyor bilgisayarda bulunan diğer tarayıcılarda da aynı şeyle karşı karşıyayım.
Dün akşama doğru W10'a yeni bir geçiş yaptım ve yaptığım şeyler Windows update yapmak ve nvidia sitesinden ekran kartı sürücümü kurmak oldu tabi bir de Chrome kurulumu yaptım bunun dışında herhangi bir şey yapmadım.
Bu sorunu nasıl çözebilirim? Neyden kaynaklanıyor olabilir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı