İnternet tarayıcısı önerisi

Nightwishw

Decapat
Merhaba, 1 seneye yakın olması lazım Opera GX kullanıyorum. Fakat CPU oranı eskiye göre daha da fazla arttı limitleme yapmama rağmen kullanıyor. Bende farklı tarayıcılara gitmeyi düşündüm önerilileriniz varsa alabilirim.

1619348454255.png

Merhaba, 1 seneye yakın olması lazım Opera GX kullanıyorum. Fakat CPU oranı eskiye göre daha da fazla arttı limitleme yapmama rağmen kullanıyor. Bende farklı tarayıcılara gitmeyi düşündüm önerilileriniz varsa alabilirim.

Eki Görüntüle 991680

Linux kullanıyorsanız Firefox, Windows ise Edge.

Eki Görüntüle 991680
Opera'yı değiştirmeniz iyi olmuş. Yanına bir de AdGuard eklentisini eklersiniz başka bir tarayıcıya geçince, çok güzel olur.

Tüm tarayıcaları kullanmış biri olarak konuşuyorum. Bilgisayarım özellikleri ne kadar kötü zaten altta görüyorsunuz.
Chrome önermem aşırı ram yiyen bir canavar.
Opera kullanıyordum 1 sene onu kullandım, Youtube de bilgisayarım kötü diye kasıyor sanıyordum ki opera gx yüzündenmiş. Yani çok fazla performans kaybı var 480p bile hafif hafif kasıyordu operada.
Önerilerim ise en stabil çalışan Edge. Edgeye geçtikten sonra opera kadar zorlanmadım. 1080p videoda bile kasmıyor artık.
Eğer ki edgeyi sevmez iseniz firefox'a geçebilirsiniz fakat ilk önerim edgedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı