İnternet tarayıcısı önerisi

Telefon kullanmama işini bir düşünün siz. Ayrıca telemetri hizmetlerini kapatmayan kullanıcı zaten bunların hiç birini de bilmiyordur ve veri paylaşımıydı oydu buydu umurunda olmaz. Çok güvendiğiniz sitede yalnızca uBlock Origin kuruluyken Edge sonucu:

Bu da fanboyu olduğunuz Brave tarayıcısında uBlock Origin kuruluyken:

Görünüşe göre sizin site tüm tarayıcılara güvenli diye tespit koyuyor. Fanboyluğun lüzumu yok, bu kadar verilerinizi önemsiyorsanız tüm sosyal medya hesaplarınızı kapatın, telefonunuza kendinize ait bir VPN kurulumu yapın ve sadece Google'da arama yapın.

Ayrıca telemetri hizmetlerini kapatmayan kullanıcı zaten bunların hiçbirini de bilmiyordur ve veri paylaşı mıydı oydu buydu umurunda olmaz.

Chrome telemetrilerini veya Edge telemetrilerini tarayıcının içinden kapatacağınımı sanıyorsun. Senin göremediğin yerlerde olan 150 tane telemetri var kapat bakalım hepsini.

Overall sonuca değil neler aldığına bak. Edge'in ne kadar güvensiz olduğunu anlamak için arkadaki şirkete bakmak yeterli.
Edge ile aynı testi aynı uzantıyla yaptım sonuç umurumda değil RAM ve işlemci, time zone açığa çıkıyor. Bir anlamı yok *strong* kelimesinin.
AdGuard kullanmasa arkadaşınla konuştuğun ürünün karşına çıkacak olması da ayrı komik. AdGuard'ı kapat bakalım orada Strong'un S'sini göremezsin.
Ben uzantı kullanmıyorum, sen uzantı kullanıyorsun, ha üstüne time zonen, RAM'in, işlemcin ve birkaç bilgin daha ortaya çıkıyor. Benim ise çıkmıyor aradaki fark bu

Tamam hocam siz çok bilgili ve haklısınız. Uğraşamam sizinle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…