İnternet üzerinde satış yapabileceğim siteler

aliymisim

Picopat
Makaleler
1
Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi bir mağazaya sahip olmadan ilan verebileceğim internet forumları veay siteler var mıdır bildiğiniz? Sahibinden, dolap, Letgo vs yerlere ilan verdim ama o yerlerde satılacak gibi durmuyor. Technopat üzerindende ilan açamıyorum 500 mesaj doldurmadığım için. Fikirleriniz var mı?

Hocam ürünleri turnuvada kazandım bugün sıfır fiyatının 1k aşağısına yazdım 2 ürün toplamda yine pek bi ses seda yok gibi

Ürünün sıfır fiyatı çoğu zaman bir kriter olmuyor çünkü üretimi kalkabiliyor ya da yenisi, iyisi çıkıyor. Aynı ürünü başkalarının kaça sattığına bak. Ucuzdan pahalıya doğru sıralarsan aşağı yukarı koyman gereken fiyatı bulursun.

Bir de ne ürünü bunlar, kimi ürünleri ikinci elde çoğu kişi tercih etmez yani aylarca bekleyebilirsin fiyatı çok iyi olsa da.

Ürünün sıfır fiyatı çoğu zaman bir kriter olmuyor çünkü üretimi kalkabiliyor ya da yenisi, iyisi çıkıyor. Aynı ürünü başkalarının kaça sattığına bak. Ucuzdan pahalıya doğru sıralarsan aşağı yukarı koyman gereken fiyatı bulursun.

Bir de ne ürünü bunlar, kimi ürünleri ikinci elde çoğu kişi tercih etmez yani aylarca bekleyebilirsin fiyatı çok iyi olsa da.
Klavye + mouse pad hocam ikiside kutusunda sıfır

Yanında vereceğim hocam onun için zaten 200 lira civarı bir fiyat düşündüm ama birlikte vereceğim markası ve kalitesine göre aşırı ucuz zaten sıfırı 500 tl

Biraz bekle, sattığın ürün insanların her gün takip ettiği şeyler değil. Ben işlemciyi, ekran kartını falan ikinci el alırım ama mouse ve klavyeyi almam. Çünkü aradığım model ya da alternatifi elbet sağlam indirime girecek bir sitede. Herkesin bildiği şey.

Biraz bekle, sattığın ürün insanların her gün takip ettiği şeyler değil. Ben işlemciyi, ekran kartını falan ikinci el alırım ama mouse ve klavyeyi almam. Çünkü aradığım model ya da alternatifi elbet sağlam indirime girecek bir sitede. Herkesin bildiği şey.
Sen de haklısın hocam fiyatı nerdeyse yarı fiyatına yazıp bekleyeceğim artık kenarda duruyor zaten kullanmıyorum

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı