İnternet üzerinden iPhone 7 Plus 32 GB nereden alınmalı?

canberks

Kilopat
Evden çıkmakla hiç uğraşmadan, internet üzerinden sipariş veriyim istedim. Gelen telefonda teknik ya da çizik, renk atması gibi görsel problemler görürsem, geri iade etmem durumunda ücret iadesi veya yeni cihaz gönderme konusunda en az sorun çıkaracak firmayı arıyorum. Bahsettiğim 3 firmadan hangisini önerirsiniz?
Hepsiburada, Mediamarkt, Vatan.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam eğer çok fazla fiyat farkı yoksa direk apple store dan almanızı öneririm,eğer yok diyorsanız 3 ü de bu konuda güvenilirdir ancak vatan biraz uğraştırır

hocam eğer çok fazla fiyat farkı yoksa direk apple store dan almanızı öneririm,eğer yok diyorsanız 3 ü de bu konuda güvenilirdir ancak vatan biraz uğraştırır

Şu an Vatan'da 3599 tl. Mediamarkt sitesinde kalmamış. Hepsiburada biraz zam yapmış bugün 3659 tl olmuş. Apple store da havale ile 3647 ama applestore teslime 21 aralık diyor o problem 24 günde teslimat nedir ya canımı sıkıyor tabi apple store içinde cihazda en ufak bir problem görseniz hatta rengini bile beğenmeseniz iade de sorun çıkmıyor diyorlar ama eskisi gibi iyi hizmet vermediğini söyleyenlerede denk geliyorum artık. Bu arada apple'a kargo ile cihaz gönderip servis hizmeti alma durumu yok diye biliyorum ben ankaradayım ilerde servislik işim olursa ne yapıcam

fiyatlara dolar zammı kesin gelecekmi ona göre acele edip etmemeye karar vereceğim

Servislik durum olduğu zaman eğer ankarada apple onaylı teknik destek sağlayan yer bulursanız oraya verin. Cepa ve next level avm de lydia mağazaları var orada garanti dahilinde sıkıntınızı giderebilirsiniz. Yok ben direk apple ile iletişim kuracağım derseniz mecbur istanbul için online randevu alacaksınız akasya veya zorlu center'a. Dolar konusuna gelince mesleğim gereği tahminimi söylüyorum, eğer çok sabırsız değilseniz yeni yılı beklemenizi öneririm zaten 1 ay kaldı şunun şurasında. Yeni yılın ilk günlerinde doların 3,25 civarına çekileceğine dair bir beklenti var. Ancak tabiki kesin değil tam tersi dolar tl karşısında değer de kazanabilir. Bu arada vatan güvenilirdir ancak bir sorunla karşılaştığınız zaman çok fazla uğraşırsınız ve 15-20 gün civarı telefonunuzdan olursunuz. Satış sonrası destek berbat vatan'da.

Servislik durum olduğu zaman eğer ankarada apple onaylı teknik destek sağlayan yer bulursanız oraya verin. Cepa ve next level avm de lydia mağazaları var orada garanti dahilinde sıkıntınızı giderebilirsiniz. Yok ben direk apple ile iletişim kuracağım derseniz mecbur istanbul için online randevu alacaksınız akasya veya zorlu center'a. Dolar konusuna gelince mesleğim gereği tahminimi söylüyorum, eğer çok sabırsız değilseniz yeni yılı beklemenizi öneririm zaten 1 ay kaldı şunun şurasında. Yeni yılın ilk günlerinde doların 3,25 civarına çekileceğine dair bir beklenti var. Ancak tabiki kesin değil tam tersi dolar tl karşısında değer de kazanabilir. Bu arada vatan güvenilirdir ancak bir sorunla karşılaştığınız zaman çok fazla uğraşırsınız ve 15-20 gün civarı telefonunuzdan olursunuz. Satış sonrası destek berbat vatan'da.

bimek,vatan,mediamarkt,teknosa gibi teknoloji perakende marketlerinin hepsinin satış sonrası desteği kötü oluyor aslında.Eğer şanslıysanız işiniz tıkırında gidiyor.Ama istanbulda değilsenizde apple internet sitesinden almanında pek bir esprisi olmuyor gibi geldi Hangisinde hesaplıysa , ne çıkarsa bahtımıza diyip almak dahamı mantıklı bilemiyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı