İnternet üzerinden para kazanmak

havlayantavuk

Decapat
Daha fazla  
Evet, gelelim o malum konuya. 18 yaşından küçük ve para kazanmak isteyen biri ne yapabilir?
Tanıdığım biri anime çevirisi yaparak kazandığını söylüyor. Ben de Papara hesabıma para gelebilecek şekilde bir miktar para kazanmak istiyorum. Gelecek yaz tatilinde para kazanmak benim için bir hedef. Freelance denedim ama fırsat yakalamak imkansız gibi o kadar kişi arasından size sıra gelmiyor.

Bu işlerden anlayan ve yapan biriyseniz öğrenmeye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, gelelim o malum konuya. 18 yaşından küçük ve para kazanmak isteyen biri ne yapabilir?
Tanıdığım biri anime çevirisi yaparak kazandığını söylüyor. Ben de Papara hesabıma para gelebilecek şekilde bir miktar para kazanmak istiyorum. Gelecek yaz tatilinde para kazanmak benim için bir hedef. Freelance denedim ama fırsat yakalamak imkansız gibi o kadar kişi arasından size sıra gelmiyor.

Bu işlerden anlayan ve yapan biriyseniz öğrenmeye açığım.

Hocam internetten para kazanma adı altında izlediğiniz videoların %95'i kolpa kalanları da bütün doğruları söylemiyor hevesiniz kırmak istemem ama heleki 18 yaşından küçük iseniz harçlık dışı para çıkartmak fazlasıyla zor belki assagidaki yöntemlerden biri işinize yarar.
YouTube kanalı açabilirsiniz, sesinize güveniyorsanız Spotify DS şarkı yapabilirsiniz ciddi paralar var, Minecraft texture pack yapıp satanlar vardı onları deneyebilirsiniz, benim şu an aklıma gelenler bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı