İnternet üzerinden telefon alınır mı?

Kişisel görüşüm;
Canlıyı görmeden telefon, bilgisayar gibi pahalı ürünler almam. Genelde bu tür cihazların ilk geldiğinde sorun varsa iadesi sıkıntı olabiliyor. İlla servise gidiyor ve bir ton zaman harcanıyor. Yok rapor, yok kutu açılmış vs... İş uzarsada Tüketici hakları hakem heyetine kadar gidiyor. Canlıyı görürüm. Ödemesini yaparım. Birkaç dakika donanımı test ederim. Biraz kurcalarım. Bunu, satın alınan yerden çıkmadan yaparım. Sorun varsa zaten anında değişim yapıyorlar. Zaten dükkandan veya satış biriminden ayrıldığınızdan sonra oluşan sorun prosedürü belli.

İlla internet üzerinden bir alışveriş sitesinden alacaksanız güvenilir ve satıcısı bilindik bir yerden ve almadan önce iade / değişim prosedürlerini öğrenip öyle alınız.
Bende sizin gibi düşünüyordum ama bu konudan sonra fikirlerim değişti. Yani bir sorunu olur, sıkıntısı olur. Belli olmaz. Gidip canlı bir şekilde almak daha mantıklı bakarsın belki beğenmezsin almazsın.

Bende sizin gibi düşünüyordum ama bu konudan sonra fikirlerim değişti. Yani bir sorunu olur, sıkıntısı olur. Belli olmaz. Gidip canlı bir şekilde almak daha mantıklı bakarsın belki beğenmezsin almazsın.
Alacağın telefonu gidip önceden inceleeyebilirsin zaten ve sonra sipariş geçebilirsin :d gittin mi alacan diye bir şey yok.

Ben de internetten telefon aldım. Yazılımsal olarak sıkıntı çıktı. Bundan sonra hep mağazadan alıyorum pahalı olsa da mağazadan aldıklarında hiçbir sıkıntı çıkmadı. İnsanın içine sinmiyor internetten almak.

Geri
Yukarı