İnternet üzerinden yapılabilecek iş önerisi

• Konuyu başlatan Lejax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 560

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Merhaba iyi günler. Ben internet üzerinden yapabileceğim bir iş arıyorum. Elimde sıkıntı olduğu ve okulum devam ettiği için fiziksel bir işte çalışamam maalesef. İngilizcemin iyi olduğunu düşünüyorum. Sizce ne gibi işler yapabilirim? Amacım çok fazla para kazanmak değil, ayda birkaç bin TL de olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Youtuber olun, zevkli ama zor 1000 aboneye gelince para kazanma açılıyor yani biraz sabırlı olmanız lazım
Çok uzun zamandır deniyorum açıkçası. Videolar izleniyor ama bir türlü abone elde edemiyorum.

İngilizceniz iyi ise özel ders verebilirsiniz. Öyle değil mi? Ayrıca yazılımcılık ve web tasarımı konusunda da güzel paralar dönüyor.

İngilizceniz iyi ise özel ders verebilirsiniz. Öyle değil mi? Ayrıca yazılımcılık ve web tasarımı konusunda da güzel paralar dönüyor.
Evet ders verebileceğimi düşünüyorum lakin hangi platformu kullanabilirim onu bilmiyorum. Yazılım ve web tasarımı içinse maalesef çok bilgim yok. Henüz üniversite öğrencisi olduğum için ve alanımın web tasarımı gibi şeyler ile çok alakası olmadığı için onu yapamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı