İnternet var ama YouTube'a girilmiyor

Neoreality

Hectopat
İnternet var ama YouTube'a giremiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım, bir sıkıntı yok dediler ve kayıt oluşturdular. Ardından kendim modemi resetledim. Modemi resetleyince, YouTube anlık olarak geldi. 1 video izledikten sonra yine gitti. Daha doğrusu Google'dan arama falan da yapamıyorum. Sadece eklediğim kısayollardan girebiliyorum. Foruma da öyle girebildim. Değişik bir durum. Evden yapabileceğim bir şey var mı ya da ekibin gelmesini mi bekleyeyim?

İnternet var ama YouTube'a giremiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım, bir sıkıntı yok dediler ve kayıt oluşturdular. Ardından kendim modemi resetledim. Modemi resetleyince, YouTube anlık olarak geldi. 1 video izledikten sonra yine gitti. Daha doğrusu Google'dan arama falan da yapamıyorum. Sadece eklediğim kısayollardan girebiliyorum. Foruma da öyle girebildim. Değişik bir durum. Evden yapabileceğim bir şey var mı ya da ekibin gelmesini mi bekleyeyim?
DNS değiştirmeyi deneyin. (Mümkünse otomatiğe alın)

DNS değiştirmeyi deneyin. (Mümkünse otomatiğe alın)
Onu nasıl yapacağım hocam?

Her yöntemi deneyin hocam.

Çerezleri silin, başka tarayıcı deneyin, gizli sekmede deneyin, Chrome eklentilerinizi silip tekrar deneyin, VPN varsa silin.
Maalesef 0 etki hocam.

Garip. İnternette arama yaparken giremiyorum ama adresini yazınca girebiliyorum youtube hariç tabii ki yine. Örn: Hepsiburada yazınca, internet yok. Hepsiburada.com yazdığımda ise girebiliyorum. Hakeza forum da aynı şekilde.

Onu nasıl yapacağım hocam?

Maalesef 0 etki hocam.

Garip. İnternette arama yaparken giremiyorum ama adresini yazınca girebiliyorum youtube hariç tabii ki yine. Örn: Hepsiburada yazınca, internet yok. Hepsiburada.com yazdığımda ise girebiliyorum. Hakeza forum da aynı şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonlara atlayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonlara atlayın.

Hocam arkadaş YouTube giremediğinden bahsetmiş.

Profilinde Windows olduğu yazıyor.

Hocam bende de Windows 10 yazıyor ama Windows 11 kullanıyorum :)
Ayrıca konuya sonradan bakacaklar için bilgiler değişmiş olabilir.
O yüzden net bir şekilde belirtmesi, aynı sorunu ileride yaşayacak arkadaşların buradan bakarak çözüm bulabilmesi açısından yararlı olacaktır.

Geri
Yukarı