Çözüldü İnternet var görünüyor ama kullanamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UÇANHIYAR

Hectopat
Arkadaşlar modemimde ve Windows'ta internete bağlı olarak görünüyorum ancak kullanamıyorum. Modem arayüzünde internet taramasında hepsi başarılı görünüyor. Ancak WAN taraması yaptığım zaman 3 tane başarısız hatası geliyor. Yardım ederseniz sevinirm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi sıfırlayın.
Neye göre karar verdin sıfırlama işlemini insanları yanlış yönlendirmeyin. Yazmak için yazmayın
O başarısız olanlar farklı özellikler modem üzerindeki DSL ışığı sabit yanıyor mu.?

Benzer durum bende de olmuştu. Ethernet sürücüsünü sildim yeniden kurdum, modemi sıfırladım, virüs taraması yaptım nafile. 1 saat uğraştıktan sonra ethernet kablosunu çıkarıp tekrar taktım şak diye bağlantı geldi.

Neye göre karar verdin sıfırlama işlemini insanları yanlış yönlendirmeyin. Yazmak için yazmayın

O başarısız olanlar farklı özellikler modem üzerindeki DSL ışığı sabit yanıyor mu.?
DSl ışığı sabit yanıyor. Üstüne İnternet ışığı da yanıyor sabit olarak.
Sen ne önerirsin ?
Birde hattınızın kullanıcı adı ve şifresini kontrol edin.
Ettim hemde 2 kez . Müşteri hizmetlerini aradım onlardan da bi sonuç çıkmadı.

Telefondan wifiyle bağlımısınız. Bağlıysanız internete giriyorsanız eğer bilgisayarınız da bir problem var demektir.

Telefondan wifiyle bağlımısınız. Bağlıysanız internete giriyorsanız eğer bilgisayarınız da bir problem var demektir.
Bağlıyım ve telefonla da interneti kullanamıyorum.
Arkadşlar halloldu güvenli internet kafayı yemiş kapatıp açınca düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…