İnternet yan odadan çekmiyor

Teğmen34

Picopat
Daha fazla  
Bir sorunum var bizim modem salonda ve benim odama biraz uzak kalıyor haliyle odamdan internetim çekmiyor ve sinir krizleri geçiriyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Geçen hafta mi Wi-Fi Router Pro aldım 2 gün sonra bozuldu ama bozuk değilkende çok işe yarıyormuş gibi değildi. Odama kablolu ya da kablosuz yoldan ikisi de olabilir nasıl çektirebilirim?

Bir sorunum var bizim modem salonda ve benim odama biraz uzak kalıyor haliyle odamdan internetim çekmiyor ve sinir krizleri geçiriyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Geçen hafta mi Wi-Fi router Pro aldım 2 gün sonra bozuldu ama bozuk değilkende çok işe yarıyormuş gibi değildi. Odama kablolu ya da kablosuz yoldan ikisi de olabilir nasıl çektirebilirim?

Mi Wi-Fi yerine daha kaliteli bir router alıp odana modemden kablo çekerek kullanabilirsin.

Bir sorunum var bizim modem salonda ve benim odama biraz uzak kalıyor haliyle odamdan internetim çekmiyor ve sinir krizleri geçiriyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Geçen hafta mi Wi-Fi Router Pro aldım 2 gün sonra bozuldu ama bozuk değilkende çok işe yarıyormuş gibi değildi. Odama kablolu ya da kablosuz yoldan ikisi de olabilir nasıl çektirebilirim?
Bilgisayarına ethernet kablosu ile internet verip bilgisayarından kablosuz internet paylaşımı yapabilirsin.

Ayarlar > Ağ ve internet > Mobil etkin nokta yoluyla ulaşabilirsiniz.
Burada daha detaylı hali mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı