İnternet yavaşladı mı?

RyanSann

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımın ses aygıtı bozulduğu için Realtek uygulamasını sildim ve tekrar yüklüyorum şu an fakat internet çok yavaş 252 MB'lık dosyayı 2 saatte yuklemiyor internet hızımı ölçtüğümde hiçbir sıkıntı yok sorun ne acaba?

Realtek hem ses hem de internet yongası ile alakalı olduğundan belki ses sürücüsünü sileyim derken ethernet sürücüsünü de silmişsindir. Ya da ikisi birbiriyle bağlantılıdır.

Hocam sürücü olmasa nasıl indirebilir, interneti kullanabilir ki? Sadece yavaş demiş.
Şöyle düşünmek gerek. Windows da bir çok yonganın sürücüsünü otomatik olarak yüklüyor ama yeterli gelemeyebiliyor. Belki de şu an sürücü olmadığı için tam potansiyelde değil, en basic haliyle işlev görebiliyordur. Sürücüyü tekrar yüklesin bir de öyle denesin. Büyük ihtimalle düzelecektir.

İndirdiğiniz yerin sunucuları yavaş olabilir. Çok iyi bir internetiniz olsa bile yavaş indirir.
realtek in kendi sunucusundan orjinal sitesinden yüklüyorum

Realtek hem ses hem de internet yongası ile alakalı olduğundan belki ses sürücüsünü sileyim derken Ethernet sürücüsünü de silmişsindir. Ya da ikisi birbiriyle bağlantılıdır.

Kırmızıyla çizdiğim yerde Realtek uygulaması vardı oranın Ethernet'le bir bağlantısı olacağını düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• 1679414093524.png
    1679414093524.png
    41,5 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı