"İnternet yok, güvenli" uyarısı

cheraas

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Windows 10 bilgisayarımda internete bağlanıyorum, ancak "internet yok, güvenli" diye bir yazı çıkıyor. Araştırdığıma göre aygıt yöneticisi kısmından işaretlediğim yeri silip daha sonra kurarsak düzeliyormuş.

AğBağdaştırıcıları.png

Sabahtan beri yapmaya çalışıyorum ama korktum geri kuramam diye. Videoda izlediğime göre.

Simge.png

Şu butondan tekrar kurabiliyormuşuz sürücüyü (?) ama emin değilim size sormak istedim. Eğer böyle oluyorsa yapacağım ancak böyle değilse lütfen başka bir yol gösterin. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, o buton ile tekrar yükletebilirsiniz sürücüyü. Windows Update otomatik olarak yükler.

Ancak hatayı aldığınıza göre Windows nadir de olsa yanlış sürücü yükleyebiliyor. Bunun önüne geçmek için aygıta sağ tık, özellikler, ayrıntılar, donanım kimlikleri bölümünü buraya paylaşırsanız size özel sürücü indirme linkini paylaşabiliriz.

Evet, o buton ile tekrar yükletebilirsiniz sürücüyü. Windows Update otomatik olarak yükler. Ancak hatayı aldığınıza göre Windows nadir de olsa yanlış sürücü yükleyebiliyor. Bunun önüne geçmek için donanım kimliklerini paylaşırsanız size özel sürücü indirme linkini paylaşabiliriz.
Hocam nasıl paylaşacağım donanım kimliğini?

Mesajı düzenledim ama geç kaldım :) Aygıta sağ tık, özellikler, ayrıntılar, donanım kimlikleri bölümünden kopyala - buraya yapıştır.
Hocam doğruysa bunlar olması lazım.

PCI\VEN_8086&DEV_A370&SUBSYS_00348086&REV_10
PCI\VEN_8086&DEV_A370&SUBSYS_00348086
PCI\VEN_8086&DEV_A370&CC_028000
PCI\VEN_8086&DEV_A370&CC_0280

Hocam doğruysa bunlar olması lazım.

PCI\VEN_8086&DEV_A370&SUBSYS_00348086&REV_10
PCI\VEN_8086&DEV_A370&SUBSYS_00348086
PCI\VEN_8086&DEV_A370&CC_028000
PCI\VEN_8086&DEV_A370&CC_0280
Bunu indirip kurun:

Bunu indirip kurun:

Hocam garip şekilde bunları daha kurmadım ama şu an düzeldi internet. Kusura bakmayın sizi de meşgul ettim. :/

Hocam garip şekilde bunları daha kurmadım ama şu an düzeldi internet. Kusura bakmayın sizi de meşgul ettim. :/
Eğer sorun modem ya da internet kaynaklı değilse yüksek ihtimal sürücü uyuşmazlığından kaynaklıdır. Bir daha aynı sorunu yaşarsanız ve diğer iki faktörü de elerseniz sürücüleri kurmayı deneyin.

Geri
Yukarı