İnternet yok hatası

lekatana

Femtopat
Yer
SM Entertainment'ın Zindanında Yaşıyor
Daha fazla  
PC’de oyun oynarken bir anda interneti gitti. iPad’den bağlandım internete sorunsuz çalışıyor. Şifreyi tekrar girdim, bilgisayarı tekrar başlattım ancak değişim olmadı. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• 91899E4E-2722-4DF7-B0BF-9907C1720FCB.jpeg
    91899E4E-2722-4DF7-B0BF-9907C1720FCB.jpeg
    596,5 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
PC’de oyun oynarken bir anda interneti gitti. iPad’den bağlandım internete sorunsuz çalışıyor. Şifreyi tekrar girdim, bilgisayarı tekrar başlattım ancak değişim olmadı. Ne yapmam lazım?
Banada son zamanlarda öyle oluyor. Wi-Fi aç kapa yapınca düzeliyor. Ortalama 20GB veride bir kapa aç yapmam gerekiyor.

Benim dediğim yöntem işe yaramazsa modemde küçük bir delik olacaktır, oraya kürdan veya iğne ile 10-15 saniye basmanız gerekiyor.

Modemin WLAN tuşuna basılı tutmayı deneyin yine olmazsa.

Banada son zamanlarda öyle oluyor. Wi-Fi aç kapa yapınca düzeliyor. Ortalama 20GB veride bir kapa aç yapmam gerekiyor.

Benim dediğim yöntem işe yaramazsa modemde küçük bir delik olacaktır, oraya kürdan veya iğne ile 10-15 saniye basmanız gerekiyor.

Modemin WLAN tuşuna basılı tutmayı deneyin yine olmazsa.
Modemdeki deliğe kurdanla basılı tuttum ancak bu sefer tüm evin interneti gitti😬
Modemi aç kapa bir.
Yaptım değişmedi.

Beklemeniz gerekiyor 10 saniye, sonra reset attıktan sonra en fazla 5 dakika içinde geri gelecektir.

Geri
Yukarı