İnternete Bağlanamama Sorunu

bajosi

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle benim internetim çok yavaşlamıştı. Arkadaşlarımla oyun oynarken 1k ping alıyordum, sonra WTFast indireyim dedim indiremedim. Sağ altta bulunan ağ sorunlarını gider tuşuna bastım oradan bu ağın proxy ayarlarını algılayamadı yazısı çıktı ben de düzelt tuşuna bastım bir şeyler yaptı ama yine olmamıştı. İnternette araştırdım bu sorunu ve bir microsoft sitesine girdim aynen şu şekilde yazıyordu;

1 - netsh int ip reset a.txt (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz. Bazi bölümlerin sifirlandigini ve karsiliginda TAMAM yazdiginiz teyid ediniz.)
2 - netsh winsock reset (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz. Winsock katalogunun basariyla sifirlandigini teyid ediniz.)
3 - netsh winhttp reset proxy (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)
4 - netsh advfirewall reset (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)
5 - ipconfig /flushdns (Komutunu yazip ENTER tusuna basiniz.)
6 - Bilgisayarinizi yeniden baslatarak kontrol ediniz.
Sorunun devam etmesi durumunda sisteminizde bir Antivirüs programi yüklüyse kaldirip tekrar deneyiniz.
Ayrica ADSL Modem yaziliminizida güncelleyerek test etmenizi öneririm.

"

Ben de dediklerini yaptım ondan sonra internet gidip geldi normaldir dedim fakat bilgisayar internete bağlanamadı. Ethernetle bağlanıyordum olmadı ben de wifi ile bağlanayım dedim gördü fakat yine internet yoktu. Ethernet ile bağlanırken "sarı ünlem" işareti çıkıyor. Lütfen yardım edin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı