İnternete bağlanılmıyor

yalico35

Femtopat
Daha fazla  
Ben yeni SSD aldım ve işletim sistemimi artık oraya yükledim, diğer diskleri sıfırladım orijinal Windows lisansına sahibim fakat şu an internette herhangi bir siteye girerken bu Technopat'ta dahil sürekli 'bu siteye ulaşılamıyor' hatası alıyorum zira VPN aktif edip girince genelde çoğu siteye rahat rahat giriyorum. Dikkatimi çeken görselde eklediğim bir detay gözüme çarptı. Opera kullanıyorum fakat Google Chrome'de de aynı problem oluyor sadece Microsoft Edge'de olmuyor. Antivirüs kullanmıyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Untitled-1 copy.jpg
    Untitled-1 copy.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 17
  • Untitled-1 copy.jpg
    Untitled-1 copy.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
hocam telefondan wifiye bağlanabiliyorum, internet erişimim var faturamı ödedim tabiki, zira konuya yazdığım gibi bazı sitelere erişim sağlayamıyorum mesela birgun.net,technopat,zamunda cumhuriyet.youtube bu arada vpn açınca giriyor kapatınca giremiyorum veya bir süre giriyor daha sonra tekrar girmiyor. herhangi bir kopma vesayre yok, konuyu kuyarak cevap verirseniz daha iyi olur

hocam telefondan wifiye bağlanabiliyorum, internet erişimim var faturamı ödedim tabiki, zira konuya yazdığım gibi bazı sitelere erişim sağlayamıyorum mesela birgun.net,technopat,zamunda cumhuriyet.youtube bu arada vpn açınca giriyor kapatınca giremiyorum veya bir süre giriyor daha sonra tekrar girmiyor. herhangi bir kopma vesayre yok, konuyu kuyarak cevap verirseniz daha iyi olur

Faturayı ödemeyincede aynı şekilde bazı sitelere girebiliyor ama bazılarına giremiyor. Farklı bir internet deneyin yada bilgisayara format çekin. Birde manuel dns deneyebilirsiniz. 8.8.8.8 8.8.4.4 yada 8.8.8.8 8.8.8.8 gibi...

Yeni konular

Geri
Yukarı