İnternete bağlanmayan Nitro dizüstü nasıl servise verilir?

s3mm

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-45 15.6" FHD 144Hz, AMD Ryzen 5-5600H, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 1650 Harici 4GB Ekran Kartı.
Meslek
Yazılım
Acer Nitro serisinden PC aldim. Nete bağlanmıyor. Nasıl garantiye verebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüsünü yükledin mi?
Sürücüsü çalışmıyormuş.

Hocam kutunun içinden driver çıkması lazım CD şeklinde ama elinizde optik sürücü yoksa mecbur Ethernet kablosuyla yapmanız lazım.

Ethernet kablosu dahi olmuyor. Telefonumdan USB çekip oylede denedim aynı sekil olmadı. Garantiye yollasam bir sorun olmaz sanırım.

Laptopu aldığınızdan beri hiç mi bağlanmadı internete?

Hocam aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında ünlem sembolü var mı?
hocam ilk aldığımda bağlanıyordu bir anda oldu çözemedim.evet aygit yöneticisinde unlem var.

Hocam ilk aldığınızda muhtemelen Ethernet ile bağladınız bence Ethernet kablosunu başka cihazlarda test edin eğer çalışıyorsa tekrar laptopta deneyin olmazsa garantiye göndermeyi düşünebilirsiniz.

Hocam ilk aldığınızda muhtemelen Ethernet ile bağladınız bence Ethernet kablosunu başka cihazlarda test edin eğer çalışıyorsa tekrar laptopta deneyin olmazsa garantiye göndermeyi düşünebilirsiniz.
Yok hocam wi fi ile baglandim ethernet bağlayinca aldigim hata internet yok .Garantiye yollari gözuktu .Nasıl yollayacağım hakkında bilgim yok biliyir musun hocam sen ?

Geri
Yukarı