İnternete başkası bağlanınca ping oluyor

FIFFLAREN

Kilopat
Merhaba, SuperOnline 25Mbps Fiber kullanıyorum. TP Link WN822N ile bağlanıyorum. Evde annem falan internetten dizi izleyince oyun sırasında ping 400-500 oluyor, kabloyla bağlanmadan çözmem mümkün mü bu sorunu?

Sadece anneniz baglanmiyordur bence başka bağlananlar olduğunu kontrol edin bence 25 Mbps bir internet için gayet ping çok yükselerde Benim internet hızım 8Mbps olmasına rağmen evde de herkes bağlı ve video izlio pingim 30 ila 60 arasında değişiyor.Bi bakın derim başka bağlanan yoksa anneniz videoları dizileri 4K izliyordur

Ben de TP-Link TL-WN823N kullanıyorum hiçbir sorun yok.
Bende başkası bağlı olmasa bile Lag oluyor + başkası bağlanınca ping 500 oluyor.
Sadece anneniz baglanmiyordur bence başka bağlananlar olduğunu kontrol edin bence 25 Mbps bir internet için gayet ping çok yükselerde Benim internet hızım 8Mbps olmasına rağmen evde de herkes bağlı ve video izlio pingim 30 ila 60 arasında değişiyor.Bi bakın derim başka bağlanan yoksa anneniz videoları dizileri 4K izliyordur
Youtube'dan dizi izliyor sadece 720P'de. Dizi izlemediği zaman telefonla internette dolaştığı zaman da Ping 200 oluyor. Başka bağlanan yok.

Wifiden bağlandığın için oluyordur dostum. Bence kablolu bağlantıyı dene fark edecektir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı