İnterneti Ethernet Kablosuyla Xbox 360'a Bağlamak

Aaron Paul

Kilopat
Daha fazla  
İnterneti kablosuz aracılığıyla masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum. Bu interneti ethernet kablosu ile Xbox 360 konsoluma bağlayarak kullanabilir miyim?

Yok galiba yanlış anladınız. Ben ethernet kablosunu bilgisayarım ve konsolum arasına takarsam interneti kullanabilir miyim ? diye sordum.

Windows bilgisayarımı linux bilgisayarıma direk lan kablosuyla bağladım ve linux'a internet erişimi gelmişti. Bir dene ama olmazsa bu adımları yapıp sonra tekrar denemelisin:

Laptopu Acces Point • Modem Olarak Kullanma • Nasıl Yapılır
Linktekileri yaptım ama kurduğum ağa telefonumdan bağlanırken ip adresi alınıyor da kalıyor. Bu arada paylaşımı kablosuz ağ bağdaştırıcımdan mı açmalıyım ? yoksa ethernet bağdaştırıcısından mı ?

Çözümü buldum, ethernet bağdaştırıcısı ile kablosuz ağ bağdaştırıcımı "köprüle" seçeneğini kullanarak köprüledim. Şuan Xbox`uma internet bağlantısı sağladım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı