İnterneti kesince CPU daha az kullanılıyor

Senin Avukatın

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 16GB RAM 500GB NVMe M.2 SSD RTX4060
Merhaba bilgisayarımda virüs olduğundan şüpheleniyorum. Görev Yöneticisi'ni açtığım zaman Görev Yöneticisi CPU'yu aşırı kullanıyor sonra normale dönüyor ama internet bağlantısını kesip Görev Yöneticisi'ni açtığımda CPU'da %2'lik bir kullanım oluyor bilgisayarımda. Bu normal midir?

İşlemciniz nedir? Aşırı kullanım derken % kaç? Arka planda çalışan uygulamalar internet ile açıldığı için ağ kesilince onlar da gidiyor olabilir. Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapmanızı öneririm.

İşlemciniz nedir? Aşırı kullanım derken % kaç? Arka planda çalışan uygulamalar internet ile açıldığı için ağ kesilince onlar da gidiyor olabilir. Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapmanızı öneririm.

Av'ler ile sayamayacağım kadar çok tarama yaptım ama bir şey çıkmadı yarım saat önce format atıp gözüme takıldı zaten arkada çalışan güçlü bir uygulama yok. Görev Yöneticisi'ni açınca %80 ya da %90 civarlarında olup azalıyor ama interneti kesince kullanımı sabit ve az oluyor. İşlemcim Ryzen 5 5500.

Av'ler ile sayamayacağım kadar çok tarama yaptım ama bir şey çıkmadı yarım saat önce format atıp gözüme takıldı zaten arkada çalışan güçlü bir uygulama yok. Görev Yöneticisi'ni açınca %80 ya da %90 civarlarında olup azalıyor ama interneti kesince kullanımı sabit ve az oluyor. İşlemcim Ryzen 5 5500.

O bende de oluyor bir 2 3 saniyeliğine artıp düşüyor o Windows bugu ona takılma sen virüs yoktur taramada yapıp bir şey çıkmadıysa sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı