İnterneti kötü olan ve sorun EBA’da diyen öğretmenler

Ozzcan

Decapat
Merhaba. Aslında bu konuyu Mizah ve Eğlence konusuna açmayı düşünmüştüm ama Konu Dışı’nda daha iyi oldu. Aslında uzaktan eğitim başladığından beri var böyle hocalar. İnternetleri çok yavaş ve sorun EBA'da diyorlar. Yani her ders EBA sorunlu mu? Hatta bi’ tane hocamız var ve biraz yaşlı, ders donduğunda veya kopmalar olduğunda hava kapalı olduğu için diyor. Bazıları çok sevimli oluyor. Bazılarına da söylemeye korkuyoruz. Sizde de var mı böyle hocalar? 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz teams kullanıyoruz program gayet iyi internet problemleri sadece hocalarda oluyor ama bu zamanda gayet normal internetleri belki iyidir ama EBA yüzünden sıkıntı çıkarıyor olabilir çünkü EBA veya internetleri gerçekten kötü olup suçu ebayada atıyorlar.

Biz teams kullanıyoruz program gayet iyi internet problemleri sadece hocalarda oluyor ama bu zamanda gayet normal internetleri belki iyidir ama EBA yüzünden sıkıntı çıkarıyor olabilir çünkü EBA veya internetleri gerçekten kötü olup suçu ebayada atıyorlar.
Bazen EBA'da oluyor sorun. Mesela şu an gibi.

Merhaba. Aslında bu konuyu mizah ve eğlence konusuna açmayı düşünmüştüm ama konu dışı'nda daha iyi oldu. Aslında uzaktan eğitim başladığından beri var böyle hocalar. İnternetleri çok yavaş ve sorun EBA'da diyorlar. Yani her ders EBA sorunlu mu? Hatta bi' tane hocamız var ve biraz yaşlı, ders donduğunda veya kopmalar olduğunda hava kapalı olduğu için diyor. Bazıları çok sevimli oluyor. Bazılarına da söylemeye korkuyoruz. Sizde de var mı böyle hocalar? 😀

Şu an tam EBA'lık bir sorun yaşadım. Hocada 100 Mbit fiber varmış. Dün de 8 ve 12'ler hariç tüm sınıfları uzaktan eğitime aldılar. Herhalde 64 tick Valve sunucusu. Anında çöküyor.

Merhaba. Aslında bu konuyu Mizah ve Eğlence konusuna açmayı düşünmüştüm ama Konu Dışı’nda daha iyi oldu. Aslında uzaktan eğitim başladığından beri var böyle hocalar. İnternetleri çok yavaş ve sorun EBA'da diyorlar. Yani her ders EBA sorunlu mu? Hatta bi’ tane hocamız var ve biraz yaşlı, ders donduğunda veya kopmalar olduğunda hava kapalı olduğu için diyor. Bazıları çok sevimli oluyor. Bazılarına da söylemeye korkuyoruz. Sizde de var mı böyle hocalar? 😀
Son 3, 4 aydır hiç sorun yaşamadım eba'da.

Geri
Yukarı