İnterneti kullanırken sebepsiz internetin kesilmesi

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Bazen video izlerken, bazen League of Legends oynarken veya Steam üzerinden oyun oynarken bir anda internet gidiyor, Wi-Fi'ler görünüyor ancak kendi Wi-Fi'me bağlanmaya çalıştığımda ise "bu ağa bağlanılamıyor" hatası alıyorum.
Birkaç yol denedim ancak doğru bir çözüm bulamadım.
Ne yapmam gerekir? Ansızın ve sebepsiz interneti kesiyor bilgisayar.

Bazen video izlerken, bazen League of Legends oynarken veya Steam üzerinden oyun oynarken bir anda internet gidiyor, Wi-Fi'ler görünüyor ancak kendi Wi-Fi'me bağlanmaya çalıştığımda ise "bu ağa bağlanılamıyor" hatası alıyorum.
Birkaç yol denedim ancak doğru bir çözüm bulamadım.
Ne yapmam gerekir? Ansızın ve sebepsiz interneti kesiyor bilgisayar.
Sadece bilgisayar da bu sorun oluyor değil mi? Diğer cihazlarda sorun yok ise, sürücü sorunu veya aygıtınızda sorun olabilir.

Evet sadece laptopta oluyor.
Sorunu nasıl çözebilirim?
Sürücü hatası olabilir dediğim gibi. Sürücü güncelleştirmesi vb işlem yaptınız mı? Onun dışında bilgisayarınızın donanımsal sorunu olabilir. Eski ise daha normal bir durumdur. Bir diğer ihtimal fiziksel hasar aldıysa anten sorunu olabilir.

Sürücü hatası olabilir dediğim gibi. Sürücü güncelleştirmesi vb işlem yaptınız mı? Onun dışında bilgisayarınızın donanımsal sorunu olabilir. Eski ise daha normal bir durumdur. Bir diğer ihtimal fiziksel hasar aldıysa anten sorunu olabilir.
Hayır format sonrası wifi sürücümü güncellemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı