İnterneti şifresi nasıl değiştirilir?

Reinforcedspear

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar interneti aldım 1 ay kullandım sıkıntı yoktu ama eve bu aralar çok misafir geldi en az 20 kişiyi internete bağlattım ve şu an şifreyi değiştirip hepsini internetten çıkarmak istiyorum YouTube'dan baktım videolara hocam ama şöyle bir sıkıntı var ben buraya ne yazarsam yazayım hiçbir türlü olmuyor ne yazcağımı da bilmiyorum girmek için sizin bir fiktiniz var mı hocam?

1658918900365.png

Arkadaşlar interneti aldım 1 ay kullandım sıkıntı yoktu ama eve bu aralar çok misafir geldi en az 20 kişiyi internete bağlattım ve şu an şifreyi değiştirip hepsini internetten çıkarmak istiyorum YouTube'dan baktım videolara hocam ama şöyle bir sıkıntı var ben buraya ne yazarsam yazayım hiçbir türlü olmuyor ne yazcağımı da bilmiyorum girmek için sizin bir fiktiniz var mı hocam?

Eki Görüntüle 1465348
Modemin arkasındaki kullancı adı ve şifreyi yazınız eğer oda olmaz ise admin ttnet gibi tür şeyler yazın.

Daha kolay bir çözümü var mı bilmiyorum fakat internet sağlayıcınızı arayıp internet şifresini değiştirmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Modemin arkasındaki kullancı adı ve şifreyi yazınız eğer oda olmaz ise admin ttnet gibi tür şeyler yazın.
Hocam, belirli bir yanlış şifre/isim girişi sayısından sonra giriş engelleniyor. Bunu yapmasını önermiyorum o yüzden.

Modem Arayüz şifresini unutmuş da olabilirsiniz onun için Modem'in arka kısmında küçük bir yuva mevcut o kısımdan bir iğne yardımıyla Modem ayarlarını Fabrika Kurulum ayarlarına getirip yeniden kurulum yapabilirsiniz.

Eğer daha önce değiştirmediyseniz modemin arkasındaki kullanıcı adı şifre ile girebilirsiniz. Değistirdiyseniz ve unuttuysanız modemin arkasındaki reset tuşuna 5 sn basıp modemi resetleyip yine aynı kullanıcı adı şifre ile girebilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifre modeminizin altındaki etikette yazar. Şifreyi değiştirdiyseniz ve hatırlamıyorsanız modeminizin üzerinde küçük nokta şeklinde bir tuş olması gerekiyor iğne yardımıyla tuşa basıp modemi sıfırladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre ile tekrar ara yüze girip şifreyi değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı