İnternetim çok hızlı bilgisayarı sıfırlamalı mıyım?

Sorun gerçekten moderatörlerde, böyle bir konuyu açıyorlar ya. Gerçekten düzenleme gelmesi gerek bu olaylara. Deli gibi katı kurallar olan forumda, böyle konular açılması çok komik gerçekten.

Güzel kardeşim benim, sorduğun soru şu şekilde "babamın banka hesabında 10 milyon dolar var, babamı öldürmeli miyim?" sence babanı öldürmeli misin?

Sorun gerçekten moderatörlerde, böyle bir konuyu açıyorlar ya. Gerçekten düzenleme gelmesi gerek bu olaylara. Deli gibi katı kurallar olan forumda, böyle konular açılması çok komik gerçekten.

Güzel kardeşim benim, sorduğun soru şu şekilde "babamın banka hesabında 10 milyon dolar var, babamı öldürmeli miyim?" sence babanı öldürmeli misin?

Şu konuyu ilk açtığımda kabul edilmemişti: Rockstar Games olur gibi: "Thanks for the money, sucker!"

Sonra gene açtım kabul edildi aynı konu. Sarhoş moderator var galiba.

Bu foruma son 1 2 yılda girenlerde gerçekten anlama sorunları var.
bir sazanın iq sünden daha az iq ün var

Su forumda yazım kuralları yerine konulara odaklanılmalı

Yeni konular

Geri
Yukarı