İnternetim çok hızlı tükeniyor

Murat3

Decapat
Bugün 5 GB hediye geldi 2 günlük sınırsız YouTube Instagram WhatsApp sınırsız olduğu halde 5 GB bayağı gidiyor sabah 4 GB ilr bıraktım normal YouTube'yi kullandim 3.2 kalmış daha 2 gün once telefonu sıfırlamama rağmen.

Bugün 5 GB hediye geldi 2 günlük sınırsız YouTube Instagram WhatsApp sınırsız olduğu halde 5 GB bayağı gidiyor sabah 4 GB ilr bıraktım normal YouTube'yi kullandim 3.2 kalmış daha 2 gün once telefonu sıfırlamama rağmen.
Ayarlardan 4,5/5G'yi 3G'ye düşürün hız düşer ama kullanımda düşer.

Yapabilecek bir şey yok izlediğiniz videoların kalitesini düşürebilirsiniz sadece.

YouTube peki... Videolar geç açılır mı?
Olabilir. Kesin olur diye bir şey yok. Videonun açılmasında cihazın performasının da ufak bir etkisi var. Video kalitesini arttırdığınızda videonun yüklenme çubuğu daha yavaş dolacaktır. 3G çözüm değildir, vakit kaybıdır. Şu açıdan tasarruf olabilir: 30 dakikalık videonun 10 dakikasını izleyeceksiniz. 4,5G'de siz daha 1-2 dakika izlemişken videonun çoğu yüklenmiş olur, bu açıdan izlemediğiniz kısımlar da yüklendiği için veri kaybı olabilir.

Geri
Yukarı