İnternetim sürekli tek diş çekiyor

thedarkkont

Hectopat
Modemden 2 oda uzakta olmama rağmen bağlantı ya hiç yok ya da tek diş bunun Filistin - İsrail savaşıyla ilgili bir alakası olabilir mi? Yani hükümet interneti yavaşlatıyor olabilir mi? Önceden yoktu çünkü.

Screenshot_20231030_163545_Chrome.jpg

Daha bugün TurkNet'e geçtim altyapım Türk Telekom fiber altyapısı ve verdikleri modemde Türk Telekom'un Wi-Fi 6 modemi imiş. Telefonla modemin yanındayken 110 Mbps alıyorum ama bilgisayarda en fazla 15 Mbps alabiliyorum ne yapabilirim? Elimde mi router 4C var ama nasıl kurulacağını anlayamadım.

Daha bugün TurkNet'e geçtim altyapım Türk Telekom fiber altyapısı ve verdikleri modemde Türk Telekom'un Wi-Fi 6 modemi imiş. Telefonla modemin yanındayken 110 Mbps alıyorum ama bilgisayarda en fazla 15 Mbps alabiliyorum ne yapabilirim? Elimde mi router 4C var ama nasıl kurulacağını anlayamadım.
Ethernet kablosu kullanın hocam.

Şöyle Online oyunlar oynayacaksanız Wi-Fi unutun hocalarım. Kablo bağlayacaksınız bilgisayara ki sıkıntı çıkmasın. Kablosuz yollarla halledemezsiniz bunu.

Online oyundan ziyade 15 Mbps aldığım için sinir oldum fakat zannediyorum ki ana kartım 15 yıllık olduğu için Wi-Fi'den sıkıntı çekiyorum en kısa zamanda Ethernet bağlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı