İnternetimdeki anormal davranışlar

Bölgedeki altyapı onarımı gibi şeyler etkileyebiliyor. Bende TürkTelekom kullanıyorum ve çok memnunum. Hızlarımda hiç düşüş yaşanmıyor, internetim kesilmiyor, herhangi bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerini arıyoruz ve 2 saat içinde bir eleman gönderiyorlar.
Genel olarak bende memnunum. Ama mantıksız yere kesintileri hoşuma gitmiyor. Arıza kaydı oluşturuyorlar ekiplerimiz kontrol edip sorunu çözdü diyorlar ortada bir değişme olmuyor.

Genel olarak bende memnunum. Ama mantıksız yere kesintileri hoşuma gitmiyor. Arıza kaydı oluşturuyorlar ekiplerimiz kontrol edip sorunu çözdü diyorlar ortada bir değişme olmuyor.
Öyle bir durumu bende bir kere yaşamıştım. Meğersem bölgede altyapı çalışması varmış. 2 hafta internetim yoktu. Neden altyapı çalışması olduğunu söylemiyorlar anlamıyorum.

Öyle bir durumu bende bir kere yaşamıştım. Meğersem bölgede altyapı çalışması varmış. 2 hafta internetim yoktu. Neden altyapı çalışması olduğunu söylemiyorlar anlamıyorum.

Altyapı çalışması diye geçiştiriyorlar işte. O kadar sık altyapı çalışması mı olur :) Yılda toplasan 3 kere yapmıyorlardır.