İnternetime bağlanan arkadaşı nasıl engellerim?

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Bir arkadaş var komşularımdan birisidir büyük ihtimalle, internetimize bağlanmış löpür löpür götürüyor, 52M hızı ben alamıyorum Allah'ın cezasına bak ya, bunu nasıl banlarım? Mac filtreleme kısmına adresini girdim ancak olmadı hala löpür löpür yiyor hayır uygulamalarına bakıyorum Half-Life 2 Steam falan var Half-Life 2 mi indiriyor nabıyor bu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_29.jpg
    Screenshot_29.jpg
    3,8 KB · Görüntüleme: 83
MAC filtreleme yapabilirsiniz. Bu arada MAC filtreleme yaptığınızda zaten kendini ağa bağlı olarak görecek, ağdan atılmayacak. İnternet erişimi olmayacak. MAC filtreleme sonrası modemi yeniden başlatın, yanlış verileri görüyor olabilirsiniz.

Bir arkadaş var komşularımdan birisidir büyük ihtimalle, internetimize bağlanmış löpür löpür götürüyor, 52M hızı ben alamıyorum Allah'ın cezasına bak ya, bunu nasıl banlarım? Mac filtreleme kısmına adresini girdim ancak olmadı hala löpür löpür yiyor hayır uygulamalarına bakıyorum Half-Life 2 Steam falan var Half-Life 2 mi indiriyor nabıyor bu.
Şifre değiştirin bitsin.

Şifreyi degistir?

Yeni konular

Geri
Yukarı