İnternetin gereksiz yavaşlaması

CarnaVera

Centipat
Daha fazla  
Türk Telekom internetine sahibim. 1 ay önceye kadar hatta anneme yeni telefon aldığımızdan sonra internet çok iyi iken şimdi çok yavaşladı. 1020p canlı yayın izleyebiliyorken şimdi 480 zar zor. Ne yapmalıyım, öneriniz var mı? Telefonla alakalı olabilir mi?

Türk Telekom internetine sahibim. 1 ay önceye kadar hatta anneme yeni telefon aldığımızdan sonra internet çok iyi iken şimdi çok yavaşladı. 1020p canlı yayın izleyebiliyorken şimdi 480 zar zor. Ne yapmalıyım, öneriniz var mı? Telefonla alakalı olabilir mi?

Türk Telekom'da sıkıntı var 35 Mbps internet sıkıntılı.

Sadece bu hız bir telefona mahsus ise sıkıntı telefondadır. Diğer türlü geçmiş olsun Türkiye'nin beş para etmez ISS lerinin dandikliğinden muzdaripsiniz. Gerçi modemde de sıkıntı olabilir.

Sadece bu hız bir telefona mahsus ise sıkıntı telefondadır. Diğer türlü geçmiş olsun Türkiye'nin beş para etmez ISS'lerinin dandikliğinden muzdaripsiniz. Gerçi modemde de sıkıntı olabilir.

Modemden mi bilmiyorum ama internet ışığı çok hızlı bir şekilde yanıp sönüyor. 1 2 yıl önce de böyle olmuştu sorun telefondaydı. Yeni telefon fotoğrafları yüklüyordu şimdi onu da bulamadım fotoğraf yükleyen uygulama neydi onu unuttum.

Acaba tek bende'mi yok internet kesintisi?

Geri
Yukarı