İnternetin ikide bir kopuyor

Fişeqq

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımdaki internetim ikide bir kopup 5 saniye içerisinde geri geliyor. Başka bir cihazda bu sorunu yaşamıyorum. Ethernet ile bağlantı kuruyorum Ethernet kablomda bir sıkıntı yok lan driverımı güncelledim.

Bilgisayarımdaki internetim ikide bir kopup 5 saniye içerisinde geri geliyor. Başka bir cihazda bu sorunu yaşamıyorum. Ethernet ile bağlantı kuruyorum Ethernet kablomda bir sıkıntı yok lan driverımı güncelledim.
kardeş pc deki driverlar vs buna sebep olabilir.
ben pc ye realtek hd audio driverını yüklediğimdr bu sorun bende de başlamıştı sonra bunu sildiğimde sorun düzelmişti. son zamanlarda yüklediğin bir yazılım, program, oyun, driver vs. varsa onu kaldırmayı deneyebilirsin.

kardeş pc deki driverlar vs buna sebep olabilir.
ben pc ye realtek hd audio driverını yüklediğimdr bu sorun bende de başlamıştı sonra bunu sildiğimde sorun düzelmişti. son zamanlarda yüklediğin bir yazılım, program, oyun, driver vs. varsa onu kaldırmayı deneyebilirsin.

Audio driverı yüklemedim uzun zamandır yaşıyorum bu sorunu sende hangi program buna sebep olmuştu?

Audio driverı yüklemedim uzun zamandır yaşıyorum bu sorunu sende hangi program buna sebep olmuştu?ben usb girişli kulaklık kullanıyodum herhangi bir driver istemiyodu o bozulunca jak girişliye geçmek zorunda kalmıştım. o kulaklığıda kullanmak için realtek driver ı indirmem gerekiyodu. kısacası benim sorunuma realtek audio driver ı sebep olmuştu.

Geri
Yukarı